حدادی‌فر: این ظلم بزرگ در حق ذوب‌آهن را متوقف کنید

ذوب‌آهن با وجود اینکه تعداد زیادی از بازیکنانش درگیری بیماری کرونا بودند، در نهایت مجبور شد برابر شهر خودرو به میدان برود و البته قابل پیش‌بینی بود که آنها در این شرایط بحرانی شکست بخوردند.&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، تصمیم فدراسیون و سازمان لیگ به شدت با عصبانیت باشگاه، کادر فنی و بازیکنان روبرو شده است؛ قاسم حدادی‌فر کاپیتان ذوبی‌ها هم تاکید می‌کند که انجام بازی با شهر خودرو یک ظلم بزرگ در حق این تیم بود. حدادی‌فر که یکی از بازیکنان کرونایی ذوب‌آهن است در گفت‌وگو با همشهری ورزشی به سوالات پاسخ می‌دهد.

شرایط فعلی‌ات چطور است، آیا علائم خاصی داری؟
خوشبختانه از همان روز اول هم تست من مثبت شد علائم خاصی نداشتم و الان هم شرایطم خوب است و در قرنطینه هستم. البته برخی از بازیکنان علائم داشتند که امیدوارم هر چه زودتر این بیماری را همه ما پشت‌سر بگذاریم. احتمالا امروز یا فردا هم تست می‌دهم تا ببینم شرایط چگونه است.

خیلی‌ها تصور می‌کردند بازی با شهر خودرو لغو شود، واقعا فکر می‌کردید سازمان لیگ در نهایت تصمیم به برگزاری این مسابقه بگیرد؟
مجموعه ذوب‌آهن هم این تصور را داشت که بازی در نهایت لغو شود چون محیط تیم ما واقعا آلوده است و هر روز به تعداد مبتلایان در تیما اضافه می‌شد. ما روزهای بسیار سختی را پشت‌سر گذاشتیم، خصوصا زمانیکه از آبادان برگشتیم، جلب اینجا است که خیلی‌ها می‌گویند لیست تیم ما پر است و بازیکنان زیادی داریم ولی باید این را در نظر گرفت که بسیاری از بازیکنان ما جوان هستند و نمی‌توانند به یکباره بازی کنند. ما در بازی با شهر خودرو حتی بازیکن ذخیره هم نداشتیم و حالا با این وضعیت می‌گویند که باید برابر پرسپولیس هم بازی کنیم که این دیگر فاجعه است.

باشگاه ذوب‌آهن  بعد از بازی توئیتی منتشر کرد و به پرسپولیس کنایه زد. فکر می‌کنی با فشار باشگاه ذوب‌آهن بازی با پرسپولیس را در نهایت لغو کنند؟
نمی‌دانم چه دلیلی دارد که این بازی برگزار شود و مسئولان چه چیزی را می‌خواهند ثابت کنند. واقعا انجام این بازی چه کمکی به پرسپولیس خواهد کرد؟ آنها اگر به جای بازی با ذوب‌آهن یک بازی دوستانه انجام دهند بیشتر سود می‌کنند. باز هم می‌گویم که محیط تیم ما آلوده است و خطر بزرگی پرسپولیس را تهدید می‌کند. اگر بازیکنان آنها کرونا بگیرند چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ آیا در آستانه فینال لیگ قهرمانان، انجام این بازی ریسک بزرگی نیست، اگر بازیکنان پرسپولیس کرونا بگیرند، چه کسی جوابگو خواهد شد؟ البته این را هم باید بگویم که برای تیم بزرگ پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم با قهرمانی به ایران برگردد.

نکته مهم دیگر این است که تیم شما با این شرایط امتیاز هم از دست می‌دهد و از این بابت ضرر می‌کنید، درست است؟
بله، همینطور است. در همین بازی با شهر خودرو دو، سه ساعت قبل از بازی با برخی بازیکنان که در خانه بودند، تماس گرفتند تا به اردوی تیم ملحق شوند. ما با این وضعیت فاجعه‌بار برابر شهر خودرو بازی کردیم و این یک بازی یک‌طرفه بود که متاسفانه با شکست تیم همراه شد. حالا با این وضعیت باید با پرسپولیس هم بازی کنیم که انجام این بازی، ظلم و بی‌عدالتی در حق ذوب‌آهن را تکمیل می‌کند. ما چند روز پیش گفتیم که این دو بازی را لغو کنید ولی انگار توجهی به وضعیت ذوب‌آهن ندارند. من با مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون این صحبت را دارم که شرایط تیم ما را درک کنند، لطفا این ظلم بزرگ در حق ذوب‌آهن را متوقف کنید و یک تصمیم منطقی بگیرید تا وضعیت تیم ما بدتر از این نشود.

شما تا الان نتایج خوبی نگرفتید. فکر می‌کنی در هفته‌های آینده شرایط بهتر شود؟
خودتان دیدید که در چند بازی از داوری ضربه دیدیم و بازی با شهر خودرو هم با شرایط خاصی انجام شد و دست رحمان رضایی کاملا بسته بود. امیدوارم تیم ما هر چه زودتر این شرایط را پشت سر بگذارد و بازی با پرسپولیس هم لغو شود.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان قاسم حدادی‌ فر