حدادی‌فر: برابر الاتحاد باید بهترین کیفیت را ارائه دهیم

در آستانه دیدار ذوب‌آهن برابر الاتحاد در لیگ قهرمانان آسیا، قاسم حدادی‌فر کاپیتان این تیم در مورد شرایط این دیدار و آمادگی شاگردان منصوریان صحبت کرد...

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بازی برابر الاتحاد مصاف انگیزه‌ها، تلاش‌ها و از خودگذشتگی‌هاست که در تیم ما موج می‌زند.
به گزارش مدال، قاسم حدادی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر الاتحاد عربستان در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: من و سایر بازیکنان ذوب‌آهن از اهمیت این بازی کاملاً آگاه هستیم . اینکه از طرف مردم ایران، هواداران و رسانه‌ها انرژی خوبی دریافت کنیم، برای ما بسیار حائز اهمیت است و خوشبختانه در یکی دو روز اخیر، این انرژی را کاملاً دریافت کردیم.
وی عنوان کرد: می‌دانیم دعای خیر مردم و هواداران همراه ماست. از طرفی می‌دانیم با چه تیمی بازی داریم و از کیفیت آنها آگاه هستیم. حریف با جذب بازیکنان خارجی خوب، انجام بازی‌های دوستانه با تیم‌های خوب انگلیس و برپایی اردو در این کشور، با آمادگی کامل به مصاف ما می‌آید.
کاپیتان تیم ذوب‌آهن درخصوص وضعیت آب و هوایی دبی و بازی در این شرایط خاطرنشان کرد: ما اینجا چند بار بازی کردیم و با شرایط آب و هوایی دبی غریبه نیستیم. در دیدارهای تدارکاتی، این نکته را مد نظر قرار دادیم و دیدار با فولاد خوزستان یکی از این بازی‌های تدارکاتی بود. ما یک تیم حرفه‌ای هستیم و باید بهترین کیفیت را ارائه دهیم. شاید شرایط آب و هوایی تا حدودی تأثیرگذار باشد، اما در عزم و اراده ما تأثیری ندارد و ما نهایت تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.
«با توجه به اینکه لیگ ایران و عربستان هنوز شروع نشده، دو تیم از این حیث با شرایط یکسانی به مصاف هم می‌روند.»، حدادی‌فر ضمن بیان این جمله گفت: این بازی مصاف انگیزه‌ها، تلاش‌ها و از خودگذشتگی‌هاست که در تیم ما موج می‌زند.

بیشتر بخوانید:

منصوریان: الاتحاد را به خوبی آنالیز کرده ایم

تگ ها


ذوب آهن لیگ قهرمانان آسیا قاسم حدادی فر علیرضا منصوریان ذوب آهن AFC Champions League فوتبال