حدادی‌فر: خداحافظی‌ام هنوز قطعی نیست

ستاره ذوب آهن بار دیگر تاکید می‌کند شاید سال جدید پایان حضورش در فوتبال باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قاسم حدادی‌فر برای ذوبی‌ها‌ نقش محرم نویدکیا در سپاهان را دارد. همانقدر محبوب و البته قابل احترام که طی سالیان اخیر علیرغم پیشنهاداتی که داشت ترجیح داد به کار خود در این تیم ادامه دهد و اکنون به روزهای پایانی فوتبالش نزدیک می‌شود و شاید ۱۴۰۰ دوره خداحافظی‌اش محسوب شود.


حدادی‌فر درباره اینکه پیش از این مدعی شده بود که فصل بیستم و سال ۱۴۰۰ پایان حضورش در فوتبال است و آیا روی این تصمیم خود همچنان هست، گفت: من چنین تصمیمی را ابتدای فصل گرفته بودم ولی هنوز همه چیز قطعی نیست و باید ببینم آخر فصل چه خواهد شد ولی این احتمال وجود دارد که سال ۱۴۰۰ آخرین سال فوتبالی من باشد و این موضوع واقعاً برایم سخت است.

وی با اشاره به سال گذشته و شرایط نه چندان مساعد ذوب آهن گفت: واقعا ذوب آهن در سال ۹۹ شرایط خیلی بدی را سپری کرد و اصلاً اوضاع تیم خوب نبود. هم هفته‌های مربوط به فصل قبل که نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم و اشتباهات داوری هم از همان مقطع علیه ما شروع شد و در نهایت با توجه به اینکه تا هفته پایانی خطر سقوط را احساس می‌کردیم در نهایت با همت بچه ها و تلاش کادرفنی در لیگ ماندیم و هم امسال که از همان هفته اول دوباره درگیر اشتباهات داوری شدیم و شرایط برای تیم به گونه جالبی پیش نرفت. در کل سال ۹۹ سال بدی برای ذوب آهن بود و امیدوارم در سال جدید شرایط بهتری را تجربه کنیم.

کاپیتان ذوب آهن در ادامه گفت: از هر جهت بخواهیم حساب کنیم واقعاً سال بدی بود. درگیری ویروس کرونا و مشکلاتی که برای مردم به وجود آمد در کنار اینکه عزیزانی را از دست دادیم خصوصاً در بین اهالی فوتبال واقعاً اتفاقات بدی رقم زد و فکر می‌کنم حق مطلب را در مورد سال ۹۹ خداداد عزیزی اخیراً در صحبت‌هایش به خوبی ادا کرد و بهترین توصیف را در مورد سال ۹۹ به کار برد.

حدادی‌فر ابراز امیدواری می‌کند شرایط در ادامه به سود آنها شکل گیرد: امیدوارم در سال جدید این ویروس کرونا دست از سر ما بردارد و بتوانیم به زندگی معمولی و عادی برگردیم و مشکلاتی که مردم درگیرش هستند رفع شود و سال خوبی برای همه هموطنان آرزومندم.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران قاسم حدادی‌ فر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال