حدادی فر: ذوب آهن در شرایط مناسبی قرار دارد

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان شرایط موجود در تیمش را مناسب ارزیابی کرد....
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان شرایط موجود در تیمش را مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش مدال، قاسم حدادی‌فر درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: ما اولین تیمی بودیم که تمرینات آماده‌سازی نیم‌فصل دوم را شروع کردیم. در ابتدا یک دوره بدنسازی را پشت سر گذاشتیم و سپس تمرینات تاکتیکی را در دستور کار قرار دادیم. انجام بازی‌های دوستانه هم به کادر فنی کمک می‌کند تا شرایط تیم را بررسی کنند. همه چیز خوب پیش می‌رود، ولی مهم این است که بازی‌ها را خوب شروع کنیم و بتوانیم در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا محسن مسلمان از ذوب‌آهن جدا شد، تصریح کرد: من دلیل جدایی مسلمان را نمی‌دانم و این موضوعی است بین محسن، باشگاه و کادر فنی. مسلمان برای تیم ما زحمت کشید و برای این بازیکن در تیم جدیدش آرزوی موفقیت دارم.

بازیکن پیشین تیم ملی با اشاره به برد ایران برابر چین و صعود به‌ نیمه نهایی مسابقات جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: ایران نمایش بسیار خوبی داشت و کاملاً از چین برتر بود. تیم ملی با این نمایش، ژاپن را هم شکست می‌دهد و اعتقاد من این است که ایران از لحاظ فنی قوی‌تر از ژاپن است.

حدادی‌فر در خصوص اینکه تیم ملی با مربیگری کی‌روش چقدر برای قهرمانی در آسیا شانس دارد، خاطرنشان کرد: رد پای کی‌روش در تیم ملی دیده می‌شود و ما تیمی منسجم داریم. امیدوارم که با این مربی بعد از سال‌ها قهرمان شویم. از نگاه من شانس ایران برای قهرمانی در آسیا زیاد است.