حدادی‌فر: ذوب‌آهن مشکل بدنی دارد

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بعد از دو بازی سخت در پلی‌آف، حالا تیم ما آماده بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است....

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بعد از دو بازی سخت در پلی‌آف، حالا تیم ما آماده بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش مدال،قاسم حدادی‌فر، بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از بازی الزورا عراق در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: خیلی خوشحال هستیم که دوباره در این مسابقات شرکت می‌کنیم. ما بعد از دو بازی سخت به اینجا رسیدیم. در این چند هفته فشارهای زیادی روی ما بوده است. برای بازی آماده هستیم. می‌دانیم که بازی سختی داریم. ان‌شاءالله که بازی خوبی انجام بدهیم. تیم حریف بازیکنان تکنیکی خیلی خوبی دارد. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که با برنامه کادر فنی و حمایت هوادارن‌مان از سد این تیم بگذریم.

حدادی‌فر ادامه داد: امسال یکی تیم خیلی جوان داریم و در حال پشتوانه سازی برای آینده هستم. این دو بازی در پلی‌آف از لحاظ روحی خیلی به ما کمک کرد تا بازیکنان در فضای این مسابقات قرار بگیرند. در صورتی که فشار روی ما خیلی زیاد بود. در بازی اول ۱۲۰ دقیقه تلاش کردیم و بعد از آن به قطر رفتیم و با یک تیم خیلی خوب بازی کردیم. در کل از لحاظ روحی و ذهنی آماده هستم و فقط مشکل بدنی داریم چون ۳ روز به ۳ روز بازی می‌کنیم که با ریکاوری این مشکل هم تا حدودی حل شده است. امیدوارم فردا با تمام توان آن چیزی که مربی‌مان از ما می‌خواهد را انجام بدهیم. می‌دانیم که کار سختی داریم. به صورت کلی تیم جوانی داریم و در سال‌های آینده تیم و شرایط بهتری خواهیم داشت.

حدادی‌فر در مورد رویارویی با تیمی از عراق هم بیان کرد: تیم‌های عراقی قدرتی هستند. همیشه همین گونه بوده است. هم از لحاظ فیزیکی و تکنیکی تیم خیلی خوبی هستند. می‌دانیم بازی مشکلی داریم. در سطح ملی هم همین‌طور است. ما بازیکنان تلاش می‌کنیم از پس مسئولیت پیاده کردن تاکتیک‌های سرمربی بر بیاییم و بتوانیم فردا گام خوبی برداریم. فردا اولین بازی خانگی را انجام می‌دهیم و خیلی مهم است که بتوانیم پیروز شوم. امیدوار هستیم که از گروه‌مان صعود کنیم.