حدادی فر؛ ستاره دیدار نساجی – ذوب آهن

دیدار نساجی – ذوب آهن بیشتر یک دیدار آرام بود تا یک دیدار پر موقعیت. ذوب آهن به یک امتیاز بازی راضی بود و نساجی هم نمی خواست خود را بی گذار به آب بزند به این خاطر که خیلی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اما این دیدار هم ستاره داشت؛ قاسم حدادی فر. در صحنه ای که ذوب آهن در حمله بود این بازیکن به دلیل مصدومیت یکی از بازیکنان نساجی توپ را به بیرون زد در حالی که می توانست به حمله ادامه دهد  و درواز نساجی را با چالش مواجه کند؛ به خصوص که داور دستور به ادامه بازی داده بود. این رفتار قاسم حدادی فر موجب شد تا در پایان بازی محمود فکری بازیکن تیم ذوب آهن را ستایش کند و این طور بگوید ای کاش این رفتارها در لیگ برتر بیشتر دیده شود. البته در این بازی چند بار هم بازیکنان تیم ذوب آهن مصدوم شدند که بلافاصله بازیکنان نساجی توپ را بیرون زدند.

محمود فکری که اولین فصل حضور در لیگ برتر را به عنوان سرمربی تجربه می کند در مصاحبه های خود نشان داده به راحتی قدرت حریف در بازی و حتی رفتار حسنه بازیکن حریف را می بیند و براحتی بدان اشاره می کند. نمونه اش در بازی با سپاهان که از تیر دروازه تشکر کرد. او در همین بازی علاوه بر تشکر از حدادی فر به دو موقعیت خوبی که حریف در ثانیه های پایانی بازی به دست آورد اشاره کرد در حالی که خیلی از مربیان تلاش می کنند تنها به نقطه قوت تیم خود اشاره کنند و حتی قدرت تهاجمی حریف را نبینند. رفتار قاسم حدادی فر از نگاه محمود فکری آنقدر برجسته بود که در کنفرانس خبری خود بدان اشاره کرد؛ در حالی که از این اتفاقات ممکن است در خیلی از بازی ها تکرار شود.

بیشتر بخوانید:

اقدام بازیکن ذوب آهن اخلاق را در فوتبال زنده کرد

ذوب‌آهن دغدغه بقا ندارد/ حدادی‌فر الگوی اخلاق برای جوانان است

 

 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران قاسم حدادی‌ فر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال