حدادی‌فر: سپاهان بامحرم برای قهرمانی خواهد جنگید

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن می گوید این تیم اگر حمایت شود، می‌تواند مانند سال های گذشته مدعی قهرمانی باشد....

به گزارش "ورزش سه"، قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار ورزش سه در اصفهان پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل سپاهان گفت: بعد از کش و قوس هایی که در مورد کرونا بود، با تیم سختی در هفته اول بازی داشتیم. فولاد به خوبی برای شروع لیگ تدارک دیده است. بازیکن های خوبی دارند ولی به استثنای اوایل بازی نمایش خوبی داشتیم ولی یک اشتباه داوری باعث شد سه امتیاز را از دست بدهیم.


او ادامه داد: پارسال هم این اشتباهات برای ما رخ داد و تا جایی پیش رفت که خطر سقوط تهدیدمان کرد. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات  نباشیم. من به داور گفتم که دقیقه ۹۵ است؛ بهتر تصمیم بگیر و با کمکت مشورت کن؛ ولی مصر به پنالتی گرفتن بودند. 


حدادی فر با اشاره به کیفیت ذوب آهن بیان کرد: امیدواریم در هفته های بعد جبران کنیم و اتفاقات پارسال برای ما تکرار شود. تیم ما تغییر کرده و بازیکنان خوبی از تیم جدا شده اند و البته جوانان با انگیزه ای اضافه شده اند. امیدوارم بتوانیم خوب شروع کنیم و خوب هم تمام کنیم.


کاپیتان ذوب آهن در مورد مراسمی که در بین دو نیمه بازی به مناسبت سالروز نائب قهرمانی ذوب اهن در نظر گرفته شده بود و البته با غیبت مدیرعامل آن زمان ذوب آهن برگزار شد، بیان کرد: اول باید از باشگاه تشکر کنم. امیدوارم ادامه دار باشد؛ با این حال چند نفر نبودند. آقای دلیلی مدیرعامل تیم نبودند. ایشان خیلی تاثیرگذار بودند ولی اسمی از او برده نشد. من به عنوان یک بازیکن کوچک از آقای دلیلی تشکر می کنم. اگر افتخاری در آن سال ها بوده، نفر  اول دلیلی بوده و امیدواریم روزی بتوانیم زحمات شما را جبران کنیم.


کاپیتان ذوب آهن سپس در پاسخ به این سوال که چرا پس از دهه درخشان اصفهانی در فوتبال ایران، در دهه نود سپاهان و ذوب آهن افت کرده اند، توضیح داد: زمانی بود که هم سپاهان و ذوب آهن بهترین تیم های ایران بودند و در آسیا نتیجه می گرفتند. نمی دانیم چه شد که اینطور شدیم. امیدواریم تصمیماتی گرفته شود که این دو تیم برگردند. مردم دلخوشی‌شان فوتبال است و حیف است ما این خوشحالی را دریغ کنیم.
سوال بعدی در مورد حضور محرم روی نیمکت سپاهان بود و او در این مورد گفت: محرم اسطوره بزرگ فوتبال اصفهان است. دوست نزدیک من است و خیلی به او افتخار می کنم.مطمئنم این تیم نتیجه می گیرد. این تیم با سبک فوتبالی که بازی می کند، نتیجه می گیرد و فقط به زمان نیاز دارد ولی برای قهرمانی خواهد جنگید.


او سپس در مورد اینکه آیا امسال سال آخر فوتبال او است و آیا اگر آماده باشد، ادامه می دهد یا خیر عنوان کرد: یک روز آمده ایم و یک روز هم باید برویم. تمام تلاشم را می کنم تا لحظه ای که هستم مثمرثمر باشد ولی اگر احساس کنم نیازی به من نیست کنار می روم. می خواهم با همین پیراهن خداحافظی کنم. امیدوارم برای قهرمانی بجنگیم. این تیم پتانسیل دارد و باید مسئولان به تیم کمک کنند. همیشه نمی توانیم به گذشته فکر کنیم. در این ده سال همه چیز را از دست داده ایم ولی امیدوارم تصمیمات درستی گرفته شود تا تیم شرایط خوبی در آینده پیدا کند.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان قاسم حدادی‌ فر