حدادی‌فر: فشردگی بازی‌ها سلامت بازیکنان را به خطر انداخته است

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد دارد فشردگی بازی‌های لیگ برتر سلامت بازیکنان تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به خطر انداخته است....

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد دارد فشردگی بازی‌های لیگ برتر سلامت بازیکنان تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به خطر انداخته است.

به گزارش مدال، قاسم حدادی‌فربا اشاره به برد مهم تیمش در زمین پدیده شهر خودرو گفت: ما نیاز مبرمی به این برد داشتیم. جایگاه ذوب‌آهن در جدول خوب نیست و خوشبختانه گرفتن این سه امتیاز در بیرون از خانه خیلی به ما کمک خواهد کرد. البته ما به حدی امتیاز از دست داده‌ایم که باز هم نیاز به چنین بردهایی داریم، اما قطعاً شکست دادن پدیده روحیه تیمی ما را برای بازی‌های آینده بالاتر خواهد برد.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد استراحت دادن منصوریان به چند بازیکن و اینکه خودش هم در این بازی به میدان نرفت، تصریح کرد: به‌هرحال بازی‌ها فشرده است و منصوریان هم تصمیم گرفت که از چند بازیکن از جمله من استفاده نکند. من همیشه به تصمیم کادر فنی احترام می‌گذارم.

حدادی‌فر با اشاره به وضعیت تیمش در لیگ قهرمانان آسیا و تساوی تیمش برابر الزورای عراق گفت: در این بازی در اکثر لحظات توپ و میدان را در اختیار داشتیم و متأسفانه فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. گرفتن سه امتیاز کمک زیادی به ما می‌کرد، ولی ما در گام اول دو امتیاز از دست دادیم. امیدوارم این تساوی خانگی را در بازی‌های بعدی جبران کنیم. بازی بعدی ما هم با النصر عربستان است و باید در این بازی به برد برسیم تا وضعیت خوبی در جدول پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب‌آهن با مشکل نداشتن مهاجم گلزن مواجه است، عنوان کرد: ما در خیلی از بازی‌ها گل نزدیم، ولی نمی‌توان تقصیر را فقط گردن مهاجمان انداخت. وقتی تیمی برنده نمی‌شود یکی از دلایلش این است که خوب گل نمی‌زند و ما باید بیشتر تمرین کنیم تا این مشکل برطرف شود.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به فشردگی مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: ما روز دوشنبه با الزورا بازی کردیم، سه روز بعد از اینکه به مصاف پدیده رفتیم. این فشردگی مسابقات واقعاً برای ما و برخی تیم‌های دیگر سخت و عجیب است. این برنامه‌ای است که چیده شده و باید با این موضوع کنار بیاییم. البته فشردگی بازی‌ها سلامت بازیکنان را به خطر انداخته است و باید مواظب خودمان هم باشیم.