حدادی‌فر: ما هم دوست داریم بازی‌ها ادامه پیدا کند

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اگر همه چیز تحت نظارت و کنترل مسئولان وزارت بهداشت، ستاد مبارزه با کرونا و مسئولان امر باشد، ما هم خدای‌مان است که دوباره به زمین بازی برگردیم....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، قاسم حدادی‌فر در خصوص اینکه رییس جمهور اعلام کرده مسابقات ورزشی بدون حضور تماشاگران از سر گرفته می‌شود و احتمالا بازی‌ها از اواخر خرداد آغاز خواهد شد، اظهار داشت: من در ریز جزئیات اتفاقاتی که بابت کرونا در جامعه رخ داده نیستم، اما به نظرم ابتدا باید سلامتی مردم و افراد مرتبط با فوتبال در نظر گرفته و بعد یک تصمیم نهایی اتخاذ شود.

وی افزود: مطمئنا اگر قرار است کوچک‌ترین خطری افراد مرتبط با فوتبال یا بازیکنان را تهدید کند، بهتر است بازی‌ها برگزار نشود، مگر اینکه تمامی پروتکل‌ها رعایت شود. اگر همه چیز تحت نظارت و کنترل مسئولان وزارت بهداشت، ستاد مبارزه با کرونا و مسئولان امر باشد، ما هم خدای‌مان است که دوباره به زمین بازی برگردیم و هم فوتبال بازی کنیم و هم کسب درآمد کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: با این حال، اگر قرار باشد بازی‌ها از ۲۰ یا ۲۵ خرداد شروع شود، فرصت کمی برای بدنسازی در اختیار داریم. ما الان ۳ ماه است که تمرینات گروهی و منظم نداشتیم و برای آماده‌سازی کار سختی داریم. به نظرم مسئولان باید این را هم در نظر بگیرند. اگر فرصت بیشتری برای تمرینات بدهند بهتر است، اما از آن طرف ممکن است به لیگ بعدی ضربه بخورد. متاسفانه مشکلات زیاد است و این نیاز به یک برنامه‌ریزی دقیق دارد.

بیشتر بخوانید:

قانون ۵ تعویض به فوتبال ایران هم رسید

رسمی؛ کیش میزبان لیگ برتر نمی شود

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران قاسم حدادی‌ فر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال