حدادی فر: هر سلیقه ای داریم باید از رحمان حمایت کنیم

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فارغ از هر سلیقه ای که داریم بایستی از سرمربی جدید تیم حمایت کنیم و بتوانیم تیمی آماده کنیم که بتواند در لیگ برتر اتفاقات سال گذشته را جبران کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قاسم حدادی فر، در مورد انتخاب رحمان رضایی اظهار داشت: رحمان رضایی به خانه خودش بازگشته است. او بهترین لژیونر تاریخ ایران در کالچوی ایتالیا است و یکی از بهترین مدافعین تاریخ ایران است. شاید قبل از انتخاب او هر کسب با حق رای یا بدون حق رای سلیقه ای داشته است ولی اکنون وظیفه همه از مدیریت کارخانه تا باشگاه، هواداران و تیم، حمایت از رحمان است تا به عنوان یکی از بازیکنان ارزشمند تاریخ ذوب آهن بتواند در  راستای اهدافش گامهای بلندی بردارد.


وی ادامه داد: من شخصاً با وجود اینکه قراردادم به اتمام رسیده است و قراردادی با باشگاه ندارم به عنوان کسی که سالها افتخار پوشیدن پیراهن تیم بزرگ ذوب آهن داشته است به رحمان رضایی تبریک عرض می کنم و امیدوارم درخشش ذوب آهن با حضور چهره ای که در ذوب آهن به فوتبال ایران و جهان معرفی شد، شکل بگیرد.

 
حدادی فر در مورد شرایط خودش اضافه کرد: من قراردادم با ذوب آهن به اتمام رسیده است. به هر حال مهمترین مسئله در ذوب آهن در حال حاضر و پس از انتخاب مربی، بازیکنان هستند که باید تیمی خوب و آماده برای جبران ناکامی فصل قبل جمع و جور شود. در فصل گذشته کار برای تیم ما سخت شد. ما باید از هواداران عذرخواهی کنیم و در فصل آینده با نمایشی قدرتمند، شرایط برای آنها تغییر کند.

بیشتر بخوانید:

آیا ذوب آهن ابزار کافی برای کسب سهمیه آسیا را دارد؟

قرارداد رحمان رضایی با ذوب آهن امروز امضا می‌شود

 

 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران قاسم حدادی‌ فر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال