حدادی مشکوک به کرونا و تحت مراقبت

عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون دوومیدانی خبرداد که احسان حدادی قهرمان المپیک به دقت تحت نظر قرارداد و اقدامات لازم درمانی برای این ورزشکار طی دو روز اخیر انجام شده است....

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر اشکان اردیبهشت درباره آخرین وضعیت احسان حدادی که خودش در رسانه ها اعلام کرده بود دچار کسالت شده است، افزود: بدیهی است که ستاد مقابله با کرونا در ورزش علاوه بر اینکه دغدغه سلامت تمام ورزشکاران و ملی پوشان را دارد همواره توصیه های لازم را به شکل ویژه به قهرمانان المپیکی ارائه می کند در خصوص احسان حدادی هم به محض اطلاع از کسالت او، اقدامات لازم درمانی آغاز شد.


وی افزود: حدادی از روز چهارشنبه در منزل تحت نظارت و کنترل قرار گرفت و با تهیه ملزومات لازم پزشکی نظیر دستگاه پالس اکسیمتر به طور مرتب دمای بدن و همچنین سطح اکسیژن موجود در خون این قهرمان کنترل می شود و دیگر شرایط نظیر وضعیت تنفسی او نیز به دقت رصد می شود.

دکتر اردیبهشت افزود: صبح امروز نیز علاوه بر اقدامات تشخیصی مثل سی تی اسکن و آزمایش خون، توسط یکی از بهترین فوق تخصص های عفونی ویزیت شد.
عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش ادامه داد:نمی توان گفت احسان به کرونا مبتلا شده است هرچند مشکوک به این بیماری است، با این حال باید صبر کرد و منتظر پاسخ آزمایش های تخصصی مربوطه باشیم.

دکتر اردیبهشت ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر جای نگرانی نیست و احسان در قرنطینه خانگی تحت مداوا قرار دارد و داروهای مورد نیاز با کمک همکارانمان در دانشگاه علوم پزشکی تهران برای این قهرمان ورزش کشور فراهم شده و خدمت ورزش دوستان عرض می کنم به طور شبانه روزی شرایط احسان حدادی را تحت نظر داریم..

بیشتر بخوانید:

قهرمانی لیورپول را با قهرمانی الهلال مقایسه نکنید

تگ ها


احسان حدادی دو و میدانی ویروس کرونا دو و میدانی