حدادی:مصدوم هستم/سطح کشور ما همین است

قهرمان پرتاب دیسک آسیا می‌گوید: آن زمان رکوردهای ما خیلی بهتر بود اما الان چند سالی می‌شود که رکورد لیگ ۵۷ و ۵۸ متر است....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، احسان حدادی پس از کسب مقام نایب قهرمانی پرتاب دیسک بیست و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های کشور گفت: یک روز قبل از مسابقه در تمرین برای پایم مشکل پیش آمد و با اینکه خیلی تلاش کردم امروز بدون مشکل پرتاب کنم و درست بچرخم اما نشد.

 وی ادامه داد: در مجموع عملکردم راضی‌کننده نبود و برنامه‌ام این بود که ۶۲ تا ۶۲.۵ متر پرتاب کنم اما نشد و ان‌شاءالله در  مرحله بعدی لیگ جبران می‌کنم.

 حدادی در پاسخ به پرسشی که نفر اول با ۵۸ متر قهرمان شده و این برای لیگ ما بد نیست؟ گفت: سطح کشور ما همین است، آن زمان رکوردهای ما خیلی بهتر بود و برادران صمیمی ۶۴ و ۶۵ متر پرتاب می‌کردند اما الان چند سالی می‌شود که رکورد لیگ ۵۷ و ۵۸ متر است.

رکورددار پرتاب دیسک ایران و آسیا گفت: تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد قطعاً زحمات زیادی کشیده‌اند  و جا دارد از آقای رحمتی مدیرعامل این شرکت تشکر کنم که همه جوره زحمت می‌کشند و خیلی از دوومیدانی حمایت می‌کنند.

وی بیان کرد: امیدوارم تیم ما امسال قهرمان شود و حمایت پلیمر از دوومیدانی ادامه داشته باشد و ان‌شاءالله شاهد این باشیم که اتفاقات خوبی برای این رشته رقم بخورد.

تگ ها


دو و میدانی احسان حدادی دو و میدانی