حدادی: همه چیز به بهترین شکل تمام شد/ باید قدر این فرصت را بدانیم

حامد حدادی ستاره تیم ملی بسکتبال ایران مدعی شد تیم ملی به رغم شروع نه چندان خوب خود، پایانی عالی در جام جهانی داشته است....

حامد حدادی ستاره تیم ملی بسکتبال ایران مدعی شد تیم ملی به رغم شروع نه چندان خوب خود، پایانی عالی در جام جهانی داشته است.

به گزارش مدال، حامد حدادی  بعد از دیدار مقابل فیلیپین، در مورد صعود تیم ملی بسکتبال به المپیک و عملکرد این تیم در جام جهانی اظهار داشت: همه چیز خیلی عالی تمام شد. ما در دیدار با پورتوریکو و تونس نتوانستیم آنطور که می‌خواستیم و شایسته‌اش بودیم نتیجه بگیریم اما در دیدار با اسپانیا به خودمان آمدیم و یک بازی خوب و قابل قبول را به نمایش گذاشتیم.

وی افزود: فکر می‌کنم خدا دوست‌مان داشت و یک شانس دیگر برای صعود به المپیک به ما داد. المپیکی شدن اتفاق بسیار بزرگی برای بسکتبال ایران بود و ما باید این فرصت را قدر بدانیم.

ستاره بسکتبال ایران تأکید کرد: متأسفانه برخی صحبت‌ها می‌شد که بچه‌ها دفاع نمی‌کردند و یکسری افراد کارشناسی‌هایی داشتند که خوب نبود اما بچه‌های ما همه نمایش خوبی داشتند و نتیجه زحمات‌شان را گرفتند.

حدادی در مورد اینکه آیا از عملکرد خودت در جام جهانی راضی بودی یا خیر، گفت: اینکه من خوب بودم یا نه مهم نیست بلکه تیم بودن مهم است؛ تیم باید برنده شود. خوشبختانه ما همه با هم بودیم و اتحاد داشتیم. الان نمی‌گویند که حدادی به المپیک رفته است بلکه می‌گویند تیم ایران المپیکی شده است. چین با اینکه میزبان بود نتوانست جواز صعود بگیرد و ما که گرفتیم باید از این اتفاق شاد باشیم.

وی افزود: جای ارسلان کاظمی در این صعود و شادی خیلی خالی بود اما مطمئناً او هم با ما خوشحال است. امیدوارم یکسری مشکلاتی که وجود دارد هرچه زودتر برطرف شود.

ستاره بسکتبال ایران در مورد اینکه بسکتبال ایران به حامد حدادی در المپیک نیاز زیادی دارد، گفت: المپیک میدان بسیار بزرگی است و حتماً در تیم ملی خواهم بود. ما باید برنامه‌ریزی خوبی برای این رقابت‌ها انجام دهیم و با قدرت شرکت کنیم.

اخبار مرتبط:
گزارش تصویری شادی بسکتبالیست‌های ایرانی پس از صعود به المپیک
جام جهانی بسکتبال؛ ملی‌پوشان ایران المپیکی شدند
خلاصه بسکتبال ایران 95 - 75 فیلیپین/ ویدیو