حذف عسگری، میرزایی و خاکسار از کاراته وان استانبول

در جریان رقابت های روز نخست کاراته وان استانبول، امیرمهدی زاده، امیررضا میرزایی، بهمن عسگری و طراوت خاکسار با شکست مقابل رقبایشان از دور مسابقات حذف شدند....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های روز نخست لیگ جهانی کاراته وان ترکیه، بهمن عسگری چهره المپیکی کاراته ایران پس از استراحت در دور نخست، مقابل یوسف الیمانی از قطر ۶ بر صفر پیروز شد، وی سپس برابر گریبوویچ از کرواسی را یک بر صفر از پیش رو برداشت اما در سومین مبارزه مقابل الهامی شبانی از کوزوو با نتیجه ۶ بر ۳ شکست خورد و با توجه به نرسیدن حریفش به دور فینال، عسگری از دور رقابت های وزن ۷۵- کیلوگرم کنار رفت.

*آسیابری برای مدال برنز به روی تاتامی می رود

علی اصغر آسیابری دیگر نماینده ایران در این وزن، در دور نخست برابر کوزنتکوف از روسیه با نتیجه ۵ بر یک به برتری رسید، وی سپس هنری وکوا از گرجستان را یک بر صفر برد و در سومین مبارزه نیز مقابل توماس اسکات از آمریکا با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد. آسیابری در چهارمین مبارزه مقابل لوییجی بوسا از ایتالیا ۳ بر ۲ شکست خورد و با توجه به راهیابی حریفش به فینال، راهی گروه بازنده ها شد و در این مرحله با برتری ۵ بر یک مقابل دوان عثمانی از مقدونیه راهی دیدار رده بندی شد و یکشنبه برای کسب مدال برنز به میدان می رود.

*امیررضا میرزایی از دور رقابت ها کنار رفت

امیررضا میرزایی نماینده وزن ۶۷- کیلوگرم ایران که پیش از این راهی گروه بازنده ها شده بود در این مرحله ابتدا مقابل استفان استیماچ از اوکراین یک بر صفر پیروز شد اما در دومین مبارزه در گروه بازنده ها مقابل ارنست شرف الدینوف از روسیه ۲ بر یک شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

امیرمهدی زاده نیز در این وزن پیش از این در همان دور نخست با شکست مقابل حریف کره ای حذف شد.

*طراوت خاکسار هم حذف شد

اما در بخش بانوان نیز طراوت خاکسار نماینده وزن ۵۵- کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور نخست، مقابل هانا کوکلوا از اسلواکی با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد اما در دومین مبارزه پس از تساوی صفر بر صفر مقابل ایوت گورانوا از بلغارستان با رای داوران شکست خورد و با توجه به شکست حریفش در دور بعد مقابل شیلی، خاکسار خیلی زود از دور رقابت ها کنار رفت.

پیش از این در بخش بانوان سارا بهمنیار با شکست در نیمه نهایی راهی دیدار رده بندی شد و یکشنبه برای کسب مدال برنز به روی تاتامی می رود.

تگ ها


کاراته امیر مهدی زاده