حذف چهره‌های سرشناس تنیس از رقابت‌های اپن آمریکا

تنیسورهای سوئیسی و روسی بامداد سهشنبه با شکست مقابل حریفان خود از صعود به مرحله یک چهارم نهایی تنیس اپن آمریکا باز ماندند ......

تنیسورهای سوئیسی و روسی بامداد سه‌شنبه با شکست مقابل حریفان خود از صعود به مرحله یک چهارم نهایی تنیس اپن آمریکا باز ماندند.

مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن آمریکا بامداد امروز (سه‌شنبه) به پایان رسید و راجر فدرر و ماریا شاراپووا از این رقابت‌ها کنار رفتند.

 در یکی از مهم‌ترین بازی‌های این مرحله فدرر مرد شماره دو جهان برابر جان میلمن استرالیایی قرار گرفت و سه بر یک شکست خورد. فدرر ست نخست را با پیروزی ۶ بر سه به پایان رساند اما در ست‌های بعد با نتایج پنج بر هفت، ۶  بر هفت و ۶ بر هفت مغلوب شد. پیش از این دیدار مارین چیلیچ برابر دیوید گوفین قرار گرفت و سه بر صفر پیروز شد.

شب گذشته نیز نواک جوکوویچ به راحتی توانست ژائو سوزا را با نتیجه‌ سه بر صفر شکست دهد. تنیسور صربستانی در ست اول ۶ بر سه پیروز شد. ست دوم با نتیجه‌ ۶ بر چهار را به پایان رساند و در ست سوم نیز ۶ بر سه پیروز شد.

پیش از این دیدار کی نیشیکوری توانست سه بر صفر فیلیپ کولشریبر آلمانی را شکست دهد و در جمع هشت تنیسور برتر این رقابت‌ها قرار بگیرد.

در بخش بانوان و در مهم‌ترین بازی ماریو شاراپووا مقابل کارلا سوارس قرار گرفت و دو بر صفر مغلوب شد. سوارس اسپانیایی ست اول را با پیروزی ۶ بر چهار پشت سر گذاشت و در ست دوم با نتیجه‌ ۶ بر سه پیروز شد.

تگ ها


تنیس