حذف کاتای بانوان و راهیابی مردان به جدول رده‌بندی

......

 

تیم کاتای بانوان کشورمان با شکست در دور دوم مسابقات جهانی از دور مسابقات کنار رفت.

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، روز سوم از  بیست و چهارمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان امروز(پنجشنبه) در سالن 15 هزار نفری «ویزینک» مادرید اسپانیا با برگزاری رقابت‌های کاتا و کومیته تیمی آقایان و بانوان پیگیری می‌شود. 

 

در بخش کاتای تیمی بانوان تیم کشورمان متشکل از الناز تقی‌پور، شادی جعفری‌زاده و نجمه قاضی‌زاده در گام نخست به مصاف تیم بلاروس رفت و به برتری 4 بر یک دست یافت. 

 

نمایندگان کشورمان در دور دوم با تیم ترکیه دارنده مدال برنز جهان و اروپا دیدار کردند و با نتیجه 5 بر صفر مغلوب حریق قدرتمند خود شدند. با شکست ترکیه مقابل تیم کاتای ژاپن، قهرمان جهان و آسیا نمایندگان کشورمان از راهیابی به جدول شانس مجدد باز ماندند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند. 

 

در بخش کاتای تیمی مردان نیز تیم کشورمان متشکل از ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون در دیدار نخست به مصاف تیم روسیه، نایب قهرمان اروپا در سال 2018 رفت و با نتیجه 4 بر یک به برتری رسید. 

 

نمایندگان کاتای کشورمان در مرحله دوم به مصاف تیم اسپانیا، دارنده مدال برنز جهان در سال 2016 و طلای اروپا در سال 2018 رفتند و با نتیجه 5 بر صفر مغلوب میزبان مسابقات شدند. با راهیابی تیم کاتای اسپانیا به دیدار نهایی تیم کشورمان به جدول شانس مجدد راه یافت تا با تیم کویت دیدار کند. 

 

تگ ها


اکستریم اسپورتس