حذف گزینه سرمربیگری پرسپولیس

در حالی که همچنان هواداران پرسپولیس منتظر معرفی سرمربی جدید سرخپوشان هستند، طبق خبرها حضور ماسیمو کاررا روی نیمکت پرسپولیس به دلیل مسائل مالی منتفی شده است...

یکی از گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس از لیست مدیران این باشگاه کنار گذاشته شد.
به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس همچنان در تلاش برای انتخاب سرمربی جدید است. پس از رفتن برانکو، پرسپولیسی‌ها مذاکره با چند مربی را در دستور کار خود قرار دادند و در همین راستا مدیران باشگاه در هفته‌ای گذشت به ترکیه رفتند و با چند مربی خارجی مذاکره کردند. یکی از این افراد، ماسیمو کاررا مربی پیشین تیم ملی ایتالیا و یوونتوس بود.
مسئولان پرسپولیس سه شنبه شب با این مربی ایتالیایی صحبت کردند اما در نهایت به دلیل برخی مسائل از جمله اختلافات مالی و اختلاف در بندهایی از قرارداد حضور کاررا در پرسپولیس منتفی شد.
در کنار کاررا، کالدرون و لمونیس یونانی دو گزینه اصلی سرمربیگری پرسپولیس بودند. از چاچیچ نیز به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی برانکو یاد می‌شود که البته با دو گزینه دیگر مذاکرات جدی‌تری صورت گرفت.
گفته می‌شود در حال حاضر گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پیشین تیم‌‌های الهلال و تیم ملی عربستان گزینه اصلی حضور در پرسپولیس است. مبلغ درخواستی این مربی پایین‌تر از سایر مربیان است و فعلاً او شانس اول حضور روی نیمکت پرسپولیس به شمار می‌رود.
مسئولان پرسپولیس با ارسال ایمیلی به گزینه‌های سرمربیگری این باشگاه خواهان دریافت پاسخ آنها شدند و قرار است ظرف یکی دو روز آینده پس از جمع‌بندی، نام سرمربی جدید را اعلام کنند.

بیشتر بخوانید:

سرمربی استقلال به دنبال جذب مهاجم خارجی

تگ ها


پرسپولیس ماسیمو کاررا انتخاب سرمربی پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال