حربه رایولا در مورد دی لیخت؛ سوءاستفاده از نام منچستریونایتد

رایولا برای انتقال دی لیخت به بارسا، از نام یونایتد سوءاستفاده کرد...

هنوز اما و اگرهای زیادی پیرامون انتقال دی لیخت به باشگاه بعدی‌اش وجود دارد.

به گزارش مدال، ماتایس دی لیخت، مدافع هلندی آژاکس، تبدیل به یکی از گزینه‌های اصلی نقل و انتقالات تابستانی برای تیم‌های بزرگ شده است.

درخشش این مدافع 19 ساله در فصل جاری باعث شده تا او سخت مورد توجه تیم هایی چون بارسا، یوونتوس، سیتی، پی اس جی و منچستریونایتد قرار بگیرد و البته گفته می‌شود که بارسا بیش از دیگر تیم ها برای جذب این بازیکن شانس دارد.

روز گذشته عنوان شد که منچستریونایتد از تلاش برای جذب دی لیخت دست کشیده؛ چرا که سران باشگاه معتقدند او تصمیم خود برای پیوستن به بارسا را گرفته است.

در همین رابطه امروز "Manchester Evening News" ادعا کرد که طرح ادعای پیشنهاد 65 میلیون پوندی یونایتد برای جذب دی لیخت، از سوی مینو رایولا، مدیر برنامه‌های ستاره هلندی بوده تا به این وسیله مسئولان بارسا را برای افزایش دستمزد موکلش تحریک کند. در واقع رایولا با سواستفاده از نام منچستریونایتد قصد داشته بهترین قرارداد ممکن را برای موکلش ببندد.

دی لیخت روز گذشته در اردوی تیم ملی هلند تایید کرد که از لیگ برتر و لالیگا پیشنهاد دارد و البته گفت که ممکن است در آژاکس بماند. دی لیخت وعده داد که پس از اتمام لیگ ملت های اروپا، تصمیم نهایی خود را اتخاذ خواهد کرد.

تگ ها


مینو رایولا مدافع هلندی متیس دلیخت آژاکس اردیویسه هلند لیگ برتر فوتبال