حردانی: یک گل هم برای رفتن به آسیا کافی بود

هافبک فولاد معتقد است نمایش خوبی مقابل تراکتور ارائه دادند و با شایستگی سهمیه آسیایی را به دست آوردند....

به گزارش "ورزش سه"، صابر حردانی با اشاره به برتری فولاد مقابل تراکتور گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم چراکه تراکتور تیم پُر مهره‌ای داشت. ما فقط و فقط به برد فکر می کردیم و به نتایج دیگر مسابقات کاری نداشتیم. می‌دانستیم از این مسابقه چه چیزی می‌خواهیم و آقای نکونام و کادر فنی تیم برای تک تک لحظات بازی برنامه‌ریزی کرده بودند و نقاط ضعف و قوت تراکتور را به خوبی گفتند.

او ادامه داد: خدا را شکر برنده شدیم و باید از تماشاگران تشکر برای رسیدن به این موفقیت کنیم. از حمایت آقایان محمدی مدیرعامل کارخانه، آذری مدیرعامل باشگاه، نکونام سرمربی و اعضای باشگاه فولاد ممنون هستیم و این برد را به مردم خوزستان و کسانی که قلب‌شان برای فولاد می‌تپد و ما را دعا کردند، تقدیم می‌کنیم.

هافبک فولاد با اشاره به صحنه‌ای که توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید و به کرنر فرستاد، ابراز کرد: لطف خدا بود که این کار را انجام دادم. فوتبال بازی کردن فقط گلزنی نیست. گاهی اوقات نیاز است تا دفاع کنید و از جان مایه بگذارید تا تیم به موفقیت برسد. قسمت مهم فوتبال گل نخوردن است. ما گل زدیم، فشار آوردیم و بازی در دستمان بود؛ به چیزی که می‌خواستیم رسیدیم، موقعیت‌های دیگری هم داشتیم ولی قسمت این بود که با یک گل به آسیا برویم.

حردانی یادآور شد: نمی‌دانید در رختکن چه غوغا، جشن و پایکوبی به راه بود. جای تماشاگران را در ورزشگاه خالی کردیم ولی البته تعدادی هم ما را بیرون از استادیوم حمایت کردند ولی دوست داشتیم ورزشگاه پر باشد و همه فولادی‌ها در استادیوم خودشان این جشن را می‌گرفتند، اما قسمت بود اینگونه شود.

او اضافه کرد: با همه مشکلات توانستیم سه امتیاز مهم را به دست بیاوریم تا اکنون با وجدان راحت بخوابیم و مزد تمام سختی‌ها و تلاش و زحمتی که کشیدیم را بگیریم.

هافبک فولاد عنوان کرد: کاری به القاب و مسائلی مثل تعویض طلایی ندارم؛ یک روز شاید من گل بزنم و یکی دیگر پاس گل بدهد و این مسائل همیشه در فوتبال وجود داشته است. مهم موفقیت فولاد است و خدا را شکر به این مهم برسیم.

تگ ها


فولاد خوزستان صابر حردانی