حرف آخر اورتون در مورد گزینه PSG

رافائل بنیتس، سرمربی اورتون، تاکید کرده که این باشگاه هیچ تصمیمی برای فروش ریچارلیسون، مهاجم خود، ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهاجم برزیلی به عنوان جانشین احتمالی کیلیان امباپه در پاری سن ژرمن مطرح شده چرا که بازیکن تیم ملی فرانسه قصد دارد این باشگاه را به مقصد رئال مادرید ترک کند.  رافا بنیتس در کنفرانس خبری خود به همین موضوع اشاره کرده و اظهار داشت: "ما تصمیمی برای فروش او نداریم. او بازیکن ماست و ما واقعا از عملکرد او راضی و خشنود هستیم. امیدواریم بتواند امسال گل‌های زیادی را برای ما به ثمر برساند." 


رئال مادرید پیشنهاد دوم را با رقمی بیش از ۱۵۰ میلیون پوند برای امباپه ارائه کرده که به پی اس جی گفته دوست دارد در همین تابستان به لالیگا منتقل شود. 


بنیتز همچنین علاقه‌ای به صحبت درباره آینده دو بازیکن هجومی دیگر تیمش شامل مویزه کین و خامس رودریگز از خود نشان نداد. او گفت:« ما بازیکنانی داریم که مردم می‌دانند بازیکن‌های خوبی هستند و ممکن است صحبت‌هایی درباره آنها مطرح شود. شایعاتی به وجود آمده اما ما به عنوان مربی باید روی آنچه در اختیار داریم تمرکز کنیم. ما اینجا بازیکنان خودمان را داریم، بازی مهمی برابر برایتون در پیش است و ما تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا برای این بازی آماده باشیم.»

تگ ها


رافائل بنیتس اورتون فوتبال جهان لوشامپیونه فرانسه فوتبال