حرف درست را مظلومی زد/ قرعه نباید برای استقلال معنا داشته باشد

پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به صحبت‌های سرپرست این تیم، گفت: برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود قرعه خوب یا بد اصلا معنا ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر روز گذشته برگزار شد و ۱۶ تیم حاضر در این مسابقات ترتیب قرار گیری برابر حریفان خود در ۳۰ هفته این تورنمنت سنگین و یک ساله را شناختند.

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت استقلال، گفت: قبل از هرچیز این را می گویم که کاملا موافق صحبتهای آقای مظلومی سرپرست استقلال هستم و حرف ایشان را تایید می کنم. تیمی که مدعی قهرمانی است و برای قهرمان شدن به یک تورنمنت می رود نباید دنبال قرعه خوب و بد باشد. برای تیم های مدعی قرعه خوب و بد اصلا معنی ندارد.

وی افزود: استقلال هم همانطور که خودشان می گویند قرار است در لیگ بیستم مدعی باشد و برای همین اصلا نباید به این فکر کند که در کدام هفته با چه تیمی قرار است دیدار داشته باشد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص نشست روز گذشته جمعی از هواداران و پیشکسوتان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات استقلال گفت: هواداران دغدغه تیم شان را دارند و باید به آنها حق داد. من هم دغدغه این تیم را دارم و وقتی گوش شنوایی در حوزه ورزش نمی بینیم ناچاریم به مجلس پناه ببریم.

صاحب جمعی گفت: اوضاع استقلال نگران کننده است و هواداران این تیم سالهاست آب خوش از گلویشان پایین نرفته است. مجلسی ها به خوبی طرح موضوع کردند و باید مشخص شود مکانیزم انتخاب مدیران در این باشگاه چیست و با چه معیاری اعضای هیات مدیره و مدیرعامل انتخاب می شوند.

مدافع پیشین استقلال گفت: در همه سالهای اخیر خوشی های هواداران از ۲۴ ساعت بیشتر نبوده و این تنها به دلیل سوء مدیریت بوده است. مدیرانی که مستقیم از سوی وزارت ورزش انتخاب و معرفی می شوند و وزارت ورزش به عنوان متولی اصلی این باشگاه حالا باید پاسخگوی هواداران باشد.

وی بیان داشت: تا به حال سابقه نداشته استقلال در طول ۸ سال دستش از جام کوتاه باشد و این مقطع زمانی برای این تیم مثل یک فاجعه در تاریخش ثبت می شود. 

پیشکسوت استقلال در خاتمه بیان داشت: امیدوارم در نهایت این رفت و آمدها و این نشست ها و جلسات به سود ورزش ایران تمام شود و برای آبی ها و هواداران شان هم مفید باشد. 

بیشتر بخوانید:

استقلال اتحاد و انضباط نیاز دارد/فکری با بازیکن سالاری مقابله کند

محمد کاظمی مدیر رسانه ای باشگاه استقلال شد

 

 

تگ ها


پیمان صاحب جمعی تیم فوتبال استقلال تهران پرویز مظلومی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال