حرف درست کالدرون در فضای مجازی

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس باز هم مطلبی را در اینستاگرامش منتشر کرده که این بار به نظر می رسد اشاره درستی است....

حرف درست کالدرون در فضای مجازی

به گزارش مدال، کالدرون اخیرا در صفحه اینستاگرام خود فعال شده و مواردی را با دنبال کنندگان خود که عمدتا هواداران پرسپولیس هستند، به زبان فارسی در میان می گذارد.
پس از این که او چند روز قبل در پستی تغییرات فراوانِ ترکیب پرسپولیس را با بایرن زمان گواردیولا مقایسه کرد، حال در آخرین مطلبی که در استوری منتشر کرده، به آمار بالای شوت زنی در پرسپولیس اشاره کرده است.

کالدرون مدعی شده و نوشته که تیمش در هر بازی به صورت میانگین بیش از 13 شوت به سمت دروازه حریفان می زند و در فوتبال اروپا، از هر 5 شوت، یکی گل می شود. لذا بر پایه آمار، پرسپولیس از نظر تعداد شوت وضعیت مناسبی دارد و باید بیشتر از این به تیم های مقابل خود گل بزند اما دقت پایین در ضربات آخر، سرخپوشان را در این امر ناکام گذاشته است.
موضوعی که کالدرون قبلا گفته بود کاری برای آن نمی تواند بکند و اثرات حضور وی در پرسپولیس، در تعداد شوت ها مشخص است اما خود سرمربی نمی تواند توپ ها را تبدیل به گل کند.

مطلب درستی که نشان می دهد بازیکنان پرسپولیس نسبت به قبل تا چه اندازه بی انگیزه شده اند. ضمن این که این مطلب کماکان گلزنان پرسپولیس را مورد هدف قرار داده است.

بیشتربخوانید:

کسی می‌داند کامیابی‌نیا کجاست؟

تگ ها


کالدرون در اینستاگرام اینستاگرام کالدرون اخبار کالدرون پرسپولیس پست اینستاگرامی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال