حرف‌های تازه تراکتوری محبوب

اکبر ایمانی هافبک تراکتور گفت: به موفقیت تیم در فصل جدید خوش‌بین هستم....

 هافبک تیم فوتبال تراکتور گفت: با توجه به شرایط موجود و نحوه آماده‌سازی تیم، به موفقیت و کسب نتایج مناسب در فصل جدید لیگ برتر بسیار امیدوار و خوش بین هستم.

به گزارش مدال، اکبر ایمانی افزود: تمرینات تراکتور که از هفته‌ها قبل شروع شده است با نظم و استمرار خاصی پیش می‌رود و هم اکنون در اردوی ارزروم شرایط بسیار ایده‌آل است.

وی اظهار داشت: هر چند هنوز نفرات تراکتور در تمامی پست‌ها کامل نشده است اما تا چند روز آینده نفرات‌مان کامل می‌شود تا تیم خوبی را آماده مسابقات فصل جدید کنیم تا بتوانیم به مقام قهرمانی برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

ایمانی برگزاری بازی‌های تدارکاتی در اردوی ارزروم ترکیه را مهم خواند و اضافه کرد: این بازی‌ها می‌تواند محک خوبی برای تیم باشد تا برای شروع لیگ توانایی نفرات آزمایش جدی شود.

وی که در اردوی تراکتور در کمپ «پولات ریزورت» واقع در منطقه «پالان دوکن» استان ارزروم ترکیه حضور دارد، گفت: این کمپ دارای چند زمین تمرین خوب است و خوشبختانه بازیکنان نیز رضایت زیادی از شرایط موجود دارند و در طول روز بسیار خوب تمرین می‌کنند.

ایمانی اضافه کرد: با اینکه دو روز در هواپیما بودم و دیرتر از بقیه نفرات به اردو پیوستم اما در شرایط بدنی خوبی به سر می برم و تمام تلاشم را می‌کنم که نسبت به سال گذشته بازی‌های بهتری برای تراکتور انجام دهم.

وی که از محبوبیت زیادی بین هواداران تراکتور برخوردار است، اظهار داشت: اگر هواداران حوصله کنند امسال نسبت به سال گذشته نتایج بهتری می‌گیریم و به آنها قول می‌دهم که اولین هدف ما رسیدن به قهرمانی است.

کاروان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از ۱۹ تیرماه در اردوی آماده سازی ارزروم به سر می‌برد و این اردو ۲ هفته به طور خواهد انجامید.

استان ارزروم ترکیه با جمعیت ۲ میلیون نفری مهمترین و بزرگترین استان شرق ترکیه است و مرکز آن ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

این شهر یکی از بهترین و بزرگترین کمپ‌های ورزشی جهان با عنوان «پالان دوکن» در مناطق پایین دست کوهی به همین نام دارد که همه ساله مرکز برگزاری اردوهای آماده سازی تیم‌های مختلف جهان است.

این کمپ در ارتفاع ۲ هزار و ۵۰۰ متری از سطح زمین قرار دارد که به لحاظ آب و هوایی جزو مناطق خاص برای تمرینات هوازی تیم‌های فوتبال، هندبال، والیبال و کشتی به شمار می‌رود.

اخبار مرتبط:

گزینه استقلال برای مذاکره با تراکتور راهی تبریز شد

تگ ها


اردوی ترکیه تراکتور تراکتور اکبر ایمانی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال