حرف‌های عجیب مظلومی درباره حمایت از یک تیم خاص!

سرپرست استقلال در مصاحبه‌ای نسبت به حمایت ها علیه یک تیم خاص موضع گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از صحبت‌هایی که روز گذشته محمود فکری سرمربی استقلال بعد از تساوی مقابل نفت آبادان انجام داد و علیه پرسپولیس موضع گرفت، حالا پرویز مظلومی سرمربی آبی‌ها نیز صحبت‌های تندی را در این خصوص انجام داده است.


مظلومی در گفت وگویی که با خبرگزاری فارس داشته، اعلام کرده برخی افراد اتفاقات مختلفی را علیه استقلال رقم زدند: «شب قبل از بازی به ما اعلام کردند رشید مظاهری محروم می‌شود و تمام تمرکز ما را بهم ریختند. سؤال من این است؛ مگر کاری که مظاهری در تراکتور انجام داده، به استقلال مربوط است؟ نکته عجیب تر اینجاست که روز بازی به ما اعلام کردند بابک مرادی ۴ ماه از حضور در میادین محروم شده است. ما باید به چه کسی پناه ببریم؟ چه کسی صدای ما را می‌شنود؟ رشید مظاهری یک استوری در اینستاگرامش منتشر کرده و مشابه همان را که نمی خواهم تاییدش کنم، یک بازیکن دیگر تراکتور منتشر کرده است. سؤال من این است که چرا آن بازیکن را محروم نمی‌کنند؟»


او صحبت‌هایش را اینطور ادامه می‌دهد: «مرادی در ترکیب اصلی استقلال در بازی روز گذشته حضور داشت ولی او را ۴ ماه محروم کردند. ببینید چه استرس و فشاری به کادر فنی و بازیکنان چند ساعت به شروع مسابقه وارد شده و با چه تمرکزی باید تیم را به زمین بفرستند.»


بخش بعدی صحبت‌های پرویز مظلومی علیه داوران است. او می‌گوید: « همه اینها به کنار، ببینید در مورد داوری چه اتفاقاتی رخ داد. در شرایطی که بازیکن حریف به خاطر خطا روی مهدی قائدی باید از زمین اخراج می‌شد، داور اصلاً آن صحنه را خطا نگرفت. بررسی کنید که در دیدارهای استقلال مقابل فولاد، مس رفسنجان، ماشین سازی و پیکان چه بلاهایی سر تیم ما آوردند. کارشناس داوری در مورد پنالتی واضح نفت آبادان می‌گوید در قانون جدید این صحنه پنالتی نیست. قانون جدید می‌گوید هر توپی که به دست اصابت کند و در داخل محوطه باشد، پنالتی است. خیلی راحت از حق استقلال می‌گذرند. خودتان بررسی کنید چه بلایی بر سر تیم ما آورده‌اند.»


در ادامه این گفت و گو اما سرپرست استقلال با بیان عبارت «یک تیم خاص» احتمالا به پرسپولیس طعنه می‌زند و می‌گوید که همه مسیرها برای قهرمانی‌اش مهیا شده: « جریان چیست؟ ظاهرا فقط می‌خواهند یک تیم خاص قهرمان شود. وقتی این مسائل را می‌بینیم، به شک می‌افتیم. خطای واضح بازیکن نفت روی قائدی که حتماً باید بازیکن حریف اخراج می‌شد، گرفته نشده است. پنالتی محرز استقلال دیده نشده است. در این لیگ سخت و طاقت‌فرسا، مگر استقلال باید چند فرصت به دست بیاورد که آن را هم داوران نبینند؟ با این فشاری که روی تیم و کادر فنی وارد شده، چه انتظاری دارید؟ آقایان ادعا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند فرق نمی‌گذاریم اما آیا ندیدن پنالتی‌های واضح استقلال و حق‌خوری آشکار، فرق نیست؟ شما را به خدا قسم می‌دهم که با احساسات این هواداران بازی نکنید.»


سرپرست استقلال همچنین تاکید می‌کند: « یکی به ما جواب بدهد. در برنامه شب گذشته فوتبال برتر از فلان تیم مقام مسؤول به صورت تصویری روی خط آمده اما یک تماس با من نگرفتند که در مورد حق استقلال حرف بزنم. چه خبر است نمی‌دانیم. دیروز به معنی واقعی مظلومیت استقلال ثابت شد، وقتی یک بازیکن تیم ما را در روز بازی ۴ ماه محروم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، تمام روحیه تیم ما بهم می‌ریزد. قبل از بازی باید استرس را در چهره مظاهری و حسین حسینی می‌دیدید. کادر فنی بلاتکلیف و نمی‌دانست کدام دروازه‌بان را باید بازی بدهد. این انصاف است؟»

بیشتر بخوانید:

اعتراض استقلال به زمان صدور حکم بابک مرادی

هافبک استقلال دیدار با شهرخودرو را از دست داد

 

 

تگ ها


استقلال تهران پرویز مظلومی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال