حرف‌های نورشرق به سود سپاهان و پرسپولیس

جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال می‌گوید فقط قراردادهایی معتبر هستند که در آن برسر مبلغ هم توافق شده باشد....

به گزارش "ورزش سه"، دانیال اسماعیلی فر و سپس احسان پهلوان در شرایطی به دو تیم سپاهان و پرسپولیس اضافه شدند که همچنان ۶ ماه از قرارداد آنها با باشگاه ذوب‌آهن باقی مانده بود ولی برای این مدت در قرارداد بر سر مسائل مالی توافق نشده است.


این دو بازیکن هم در واقع با توسل به همین موضوع قرارداد خود را به صورت یکطرفه با باشگاه سبزپوشان اصفهانی فسخ کردند و تیم های بعدی خود را بدون اینکه مبلغی به باشگاه ذوب آهن برسد، ترک کردند.


امروز نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت حرف های مهمی در مورد عقد قرارداد فی مابین بازیکنان، مربیان و باشگاه های مختلف زد و بخشی از حرف های رئیس کمیته تعیین وضعیت هم به صورت غیرمستقیم اشاره به وضعیت دو بازیکن جدا شده از ذوب آهن داشت.


نورشرق درباره این موضوع اینطور توضیح داده است:« باید توجه شود که قید عباراتی نظیر "مبلغ قرارداد برای سال دوم یا سوم با توافق طرفین تعیین می شود" به معنای این است که قرارداد فقط برای مدت دارای مبلغ معین منعقد شده و در صورت عدم حصول توافق، تعهدی برای ادامه قرارداد وجود ندارد.» 


با این وصف به نظر نمی‌رسد علیرغم شکایتی که باشگاه ذوب آهن به کمیته تعیین وضعیت برای روشن شدن تکلیف انتقال اسماعیلی فر و احتمالا پس از آن پهلوان داشته است، به جایی برسد و منافعی از انتقال این دو بازیکن مهم نصیبش بشود.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹