Banner

حرکت ارزشمند محمد نوری در روزهای کرونایی

کاپیتان پارس جنوبی جم اجاره بهای مغازه خود را از مستاجرش در روزهای کرونایی نگرفت....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، این روزها که ویروس کرونا در سراسر ایران و جهان فراگیر شده، مشکلات زیادی در جامعه به وجود آورده است. خانه نشینی های عموم مردم از نظر اقتصادی نیز ضربه زیادی به بازاری ها و مغازه داران زده و از این رو آنها برای پرداخت اجاره بهای ماهیانه با مشکلات معیشتی مواجه شده اند. در این شرایط محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس و کنونی پارس جنوبی جم دست به یک اقدام جالب و ارزشمند زد.


نوری که صاحب یک مغازه در شهر تهران است، اجاره ماهیانه خود را در روزهای کرونایی از مستاجر خود دریافت نکرد تا در شرایط بحرانی کشور کمکی انجام داده باشد.


نوری در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" در این خصوص بیان کرد: با توجه به شرایط بداقتصادی در کشور در پی شیوع کرونا واقعا کاسبی ها به قول معروف خوابیده و توقع از مردم این است که به همه مغازه داران کمک کنند. من هم یک مغازه دارم که امروز چک اجاره بهای آن را پس دادم.


وی ادامه داد: این مساله باید فرهنگ سازی شود و همه به هم کمک کنیم. وقتی می بینیم پرستارها و دکترها چگونه در این روزها فداکاری می کنند ما هم باید در حد توانمان کمکی به هم نوعان انجام دهیم. در این شرایط بد اقتصادی کمک کردن ارزشمند است و البته که از شیوع بیماری کرونا هم جلوگیری می کند. از دولت هم توقع داریم در حد توان به مردم کمک کند.


نوری در پایان افزود: این باید یک پویش شود و همه بتوانیم دست یکدیگر را در شرایط خاص بگیریم. ما جامعه مهربانی داریم و این کمک ها در یاد افراد می ماند.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس در قرنطینه کرونا؛ تست مثبت روگانی

تگ ها


پارس جنوبی جم محمد نوری فوتبال ایران محمد نوری پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال