Banner

حرکت انسان‌دوستانه هواداران ناپولی درمقابله با کرونا

هواداران ناپولی به اغو حضور تماشاگر در بازی تیم محبوب شان برابر بارسا واکنش جالبی نشان دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ناپولی در حالی خود را آماده بازی چهارشنبه هفته آینده با بارسلونا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا می‌کند که برخی هواداران این تیم ایتالیایی بلیت این بازی را برای حمایت از تیم‌شان در نوکمپ تهیه کرده و آماده سفر به اسپانیا بودند، اما با تصمیم مقامات ایالت کاتالونیا و نمایندگان باشگاه بارسلونا، این بازی به دلیل شیوع ویروس کرونا پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

بر اساس گزارش نشریه "اسپورت"، این تصمیم، پنج هزار هوادار ناپولی که بلیت این بازی را خریداری کرده بودند را تحت‌تأثیر قرار داد.

قیمت بلیت این بازی ۷۰ یورو بود که به حساب آنها بازگردانده شد، اما هواداران ناپولی تصمیم گرفتند به مانند هواداران آتالانتا که آنها هم به دلیل مشابه شب گذشته از دیدن بازی تیم‌شان با والنسیا محروم بودند، این مبلغ را به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا به نهادهای مربوطه اهدا کنند.

این مبلغ در واقع به بیمارستان کوتونو می‌رسد که در تلاش برای مهار شیوع ویروس کروناست. هواداران ناپولی همچنین در تلاش هستند تا پول پرواز و هتل خود خود را هم بازپس بگیرند.

ایتالیا که قلب شیوع ویروس کرونا در قاره اروپاست، در حال حاضر در قرنطینه است تا جلوی پیشرفت بیشتر این ویروس در این کشور گرفته شود.

بیشتر بخوانید:
تدابیر ایمنی خاص رئال مادرید به دلیل کرونا
ستاره رئال مادرید در مسیر یک انتقال عجیب!

 

تگ ها


ناپولی فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا کرونا ناپولی UEFA Champions League فوتبال