Banner

حرکت تحسین‌برانگیز خرید جدید آرسنال در آستانه دربی شمال لندن

دنی سبایوس هافبک جدید آرسنال در آستانه دربی شمال لندن از خوزه آنتونیو ریس به نیکی یاد و او را الگوی کودکی خود معرفی کرد....

به گزارش مدال؛ در روزهای میانی تابستان بود که «دنی سبایوس» به شکل قرضی از رئال مادرید به آرسنال پیوست. کمی پیش از این انتقال اما «خوزه آنتونیو ریس» بازیکن سابق آرسنال و رئال مادرید، در سانحه‌ای دلخراش جان خود را از دست داد؛ بازیکنی که به گفته سبایوس الگوی او در دوران کودکی بوده و هافبک اسپانیایی در مصاحبه با سایت باشگاه آرسنال یاد و خاطره او را زنده کرد.

او در این خصوص گفت: «مدت کمی بعد از مرگ ریس به آرسنال آمدم. در آن زمان همیشه به فکر او بودم. مطمئنم اگر زنده بود به من توصیه‌های لازم برای داشتن زندگی خوب در لندن را می‌داد. خبر مرگ او برای جهان فوتبال اتفاق تلخی بود. مطمئنم از بالا ما را تماشا می‌کند و به خاطر من خوشحال است که راه او را پیموده‌ام.»

سبایوس 23 ساله امشب اولین دربی لندن خود را تجربه می‌کند و در صورت آمادگی می‌تواند کار را برای هافبک‌های تاتنهام بسیار سخت کند.

بیشتر بخوانید:

آرسنال - تاتنهام؛ دربی لندنی‌های همیشه ناکام

تگ ها


دنی سبایوس آرسنال توپچی‌های لندن خوزه آنتونیو ریس دربی شمال لندن لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان دنی سبایوس آرسنال لیگ برتر فوتبال