حرکت تحسین‌برانگیز ریبری برای نجات زندگی حرفه‌ای برادرش

هافبک فرانسوی تیم فوتبال بایرن مونیخ در اقدامی در خور تحسین به برادرش برای ادامه دادن به حرفه خود کمک کرد ......

هافبک فرانسوی تیم فوتبال بایرن مونیخ در اقدامی در خور تحسین به برادرش برای ادامه دادن به حرفه خود کمک کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زندگی حرفه ای فرانک ریبری تحت تأثیر جنجال هایی قرار گرفته که اغلب آنها از جمله متهم شدنش به تلاش برای برکناری کارلو آنچلوتی از سرمربیگری بایرن مونیخ، منفی بوده است. این بار اما ریبری مسبب یک کار خیر شده است، کاری که تا پیش از این جز خودش و مدیر برنامه هایش شخص دیگری از آن مطلع نبود.

به گزارش نشریه مارکا، ریبری با پرداخت 40 هزار یورو به یک باشگاه دسته دومی در فرانسه به نام آویرون بایون، به برادرش استیون کمک کرده است به دوران بازیگری اش در این تیم ادامه دهد.

در کتابی به قلم کریستوف هوتو، مدیر برنامه های فرانک ریبری، او به اقدام خیرخواهانه هافبک فرانسوی باواریایی ها پس از آنکه تیم قبلی استیون به دلیل ورشکستگی با او قطع همکاری کرده بود، اشاره داشته است. هوتو با فاش کردن این موضوع که فرانک ریبری از او خواسته است برای برادرش یک تیم جدید پیدا کند، به نقل از هافبک پیشین تیم ملی فرانسه نوشته است: من از اوضاع برادرم به شدت ناراحتم. برادر من برای اینکه زندگی آبرومندی داشته باشد حداقل باید 2 هزار و 500 یورو در ماه درآمد داشته باشد.

هوتو در ادامه با اعلام اینکه برای محقق کردن خواسته ریبری با باشگاه آویرون بایون وارد مذاکره می شود، نوشته است: در قراردادی که استیون می بست، برای او باید 33 هزار یورو حقوق در نظر گرفته می شد اما فرانک 40 هزار یورو به آویرون بایون پرداخت.

با وجود تلاش ریبری برای تداوم دوران بازیگری برادر جوانترش، استیون به زحمت 3 بازی برای این تیم انجام داد چون مصدوم شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال