حرکت جنجالی ناصر الخلیفی روی سکوهای نوکمپ

ناصر الخلیفی سه شنبه شب از روی سکوهای ورزشگاه اختصاصی بارسلونا نظاره گر پیروزی ۱-۴ تیمش برابر باشگاه کاتالان بود....

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی دو روز پیش در نوکمپ دست به کار بزرگی زد و در حالی که ابتدا با یک گل از میزبانش بارسا عقب افتاده بود، به لطف درخشش کیلیان امباپه توانست نتیجه را برگردانده و ۱-۴ پیروز شود. ستاره جوان فرانسوی در این بازی هت تریک کرد.

ناصر الخلیفی که از سال ۲۰۱۲ مدیر پی اس جی است، این بازی را از روی سکوهای نوکمپ و کنار کارلس توسکتس مدیر موقت بارسا، لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی، جورجو مارکتی دبیرکل یوفا و نیز الکساندر چفرین رئیس یوفا مشاهده کرد. 

طبق ادعای موندودپورتیوو، الخلیفی پس از اعلام پنالتی به سود بارسلونا واکنشی جنجالی از خود نشان داده است. او که باور نداشت داور برخورد کورزاوا با فلرانکی دی یونگ را پنالتی اعلام کند، رو به کارلس توسکتس کرده و دست می زند. سپس با اشاره به مارکتی و با لحن شوخی می گوید:« جورجو بارسا.»

الخلیفی که خشمگین بود، از بقیه فاصله می گیرد و حتی پنالتی مسی را تماشا نمی کند. او چند دقیقه بعد به صندلی خود بر می گردد. 

طبق این گزارش، الخلیفی و لئوناردو و دیگر مدیران باشگاه که چند سکو بالاتر نشسته بودند، پس از گل های امباپه و مویزه کین، شادی بی حد و حصری از خود نشان دادند.

تگ ها


لیونل مسی پاری سن ژرمن کیلیان امباپه یوفا ناصر الخلیفی بارسلونا