حرکت عجیب قاتل بارتومئو پس از ناکامی در انتخابات

جوردی فاره کسی که باعث استعفای جوزپ ماریا بارتومئو شد در نهایت نتوانست مجوز حضور در انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا را به دست بیاورد....

به گزارش "ورزش سه"، انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا قرار است ۵ بهمن برگزار شود. تا دیروز خوان لاپورتا، ویکتور فونت، جوردی فاره، امیل روسود، ژاوی ویلاژوانا، تونی فریکسا، پره ریرا، لوئیس فرناندز آلا و آگوستی بندیتو ۹ نامزدی بودند که برای ریاست بارسلونا اعلام آمادگی کرده بودند ولی این نامزدها باید به حدنصاب مشخصی از امضای اعضای رسمی باشگاه برای حضور رسمی در انتخابات می رسیدند(کسب حداقل ۲۴۰۰ امضا).

در نهایت تنها لاپورتا، روسود، فونت و فریکسا توانستند از این حد نصاب عبور کنند و ۵ بهمن ۴ نامزدی خواهند بود که برای رسیدن به ریاست رقابت خواهند کرد. در این بین لاپورتا با بیش از ۱۰ هزار امضا شانس نخست محسوب می شود.

طبق ادعای آاس، جوردی فاره که تنها ۲۰۸۲ امضا جمع کرده بود، زمانی که نتوانست از حد نصاب عبور کند، برگه های جمع شده را پاره کرده و از اعتبار ساقط می کند. اتفاقی که به هیئت انتخابات اجازه اعتبارسنجی را نمی دهد. لوئیس فرناندز آلا و پره ریه را نیز مشابه کار جوردی فاره را انجام دادند اما ویلاژوانا که ۱۹۶۸ امضا جمع کرده بود، اجازه داد تا هیئت انتخابات اعتبار امضاها را تایید کند.

فاره امید زیادی داشت که بتواند به دور نهایی انتخابات راه یابد و وعده های بزرگی هم در مورد تمدید با مسی داده بود ولی به هدفش نرسید.

تگ ها


لاپورتا جوزپ ماریا بارتومئو بارسلونا