حرکت موفق تورس برای سیلوا شدن (عکس)

وینگر جوان سیتی در مسیر مشخصی که برای خود تعیین کرده بود در حال حرکت است....

به گزارش "ورزش سه"، فران تورس تابستان گذشته از والنسیا به منچسترسیتی منتقل شد؛ جایی که درست پس از حضور او، الگوی دوران کودکی اش داوید سیلوا آن جا را به مقصد سوسیداد ترک کرد. این گونه بود که تورس شماره ۲۱ سلیوا را به تن کرد و گفت: سعی من این است که پا در جای پای داوید سیلوا بگذارم.

تورس در اولین فصل حضور خود در سیتی طی ۲۴ بازی ۷ گل زد و ۲ پاس گل داد و سپس به همراه تیم ملی کشورش راهی یورو ۲۰۲۰ شد؛ وینگر ۲۱ ساله اسپانیایی که شروع خوبی در فصل جدید نداشت، امروز در بازی با آرسنال به خوبی جبران کرده و ستاره تیمش لقب گرفت.

او امروز دو گل زد و یک پاس گل داد تا نقش پر رنگی در پیروزی ۵ بر صفر شاگردان گواردیولا مقابل آرسنال داشته باشد. فران تورس گل های دوم و پنجم سیتی را وارد دروازه آرسنال کرد و رودری گل چهارم تیمش را با پاس او به ثمر رساند.

فران تورس با درخشش در این بازی آمار خوب خود طی ۱۲ ماه اخیر را بازهم بهتر کرد؛ او در یک سال اخیر ۵۷ بار برای سیتی و تیم ملی کشورش بازی کرده و موفق به ثبت ۲۳ گل و ۵ پاس گل شده است؛ آماری که نشان می دهد او به خوبی در مسیر تبدیل شدن به جانشینی سیلوا در سیتی حرکت می کند.

تگ ها


منچستر سیتی