حرکت چراغ خاموش تراکتورسازی در ماجرای بازیکنان جنجالی

باشگاه تراکتورسازی تبریز در ماجرای بازیکنان سربازی که ذوب‌آهن به دنبال استفاده از آنهاست فعلا موضع‌گیری نمی‌کند و مدیرعامل تبریزی‌ها در برابر سوالات سکوت کرد....

باشگاه تراکتور در قبال اعتراض باشگاه ذوب‌آهن نسبت به سه بازیکن سربازش در این تیم واکنش سکوت اختیار کرده است.

به گزارش مدال، درحالی که سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکنون در چند نوبت اعلام کرده سه بازیکن سرباز این تیم یعنی احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر و مهدی مهدی پور برای فصل جدید باید به تیم خود بازگردند اما باشگاه تراکتور مدعی است که این سه هنوز خدمت سربازیشان تمام نشده و به همین دلیل حداقل تا نیم فصل اول بازیکن این تیم به شمار می روند.

در این بین سعید آذری در چند روز گذشته بارها اعتراض خود نسبت به باشگاه تراکتور را اعلام کرده و حتی مدعی شده از این باشگاه شکایت می کنند. 

در همین راستا غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: من نمی‌خواهم در این باره صحبت کنم. باشگاه ذوب آهن هر چه بگوید سیاست ما در این خصوص سکوت است. در باره این بازیکنان هنوز تصمیمی نگرفتیم. من 30 سال مدیر بوده ام و درست نیست که بخواهم در صحبت هایم اسم آقای آذری را بیاورم.

اخبار مرتبط:

واکنش مدیرعامل باشگاه تراکتور به خبر مذاکره با انصاری

 

تگ ها


تراکتور تراکتورسازی نقل و انتقالات بازیکنان سرباز ذوب آهن دانیال اسماعیلی فر مهدی مهدی پور احسان پهلوان سعید آذری غلامرضا صادقیان ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال