حریفانی خطرناک‌تر از مدعی؛تجربه تلخ آبی‌های اهواز

استقلال خوزستان دیشب بهترین فرصت را برای نزدیک شدن به مس کرمان از دست داد به این خاطر که در برابر آرمان گهر با دو گل بازنده شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال خوزستان تصور نمی کرد آرمان گهر یکی از تیم های نیمه ی پایین جدول این قدر برایش دردسرساز شود و در نهایت با دو گل به برتری برسد. بدون شک استقلال خوزستان بازی با تیم های مدعی را جدی می گیرد و سعی می کند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارد تا از کورس صعود عقب نماند، نمونه اش برتری یک بر صفر در برابر مس در کرمان اما اینبار و در استان کرمان به تیمی باخت که مدعی صعود نیست. آرمان گهر که در بازی پیشین خود هم فوتبالی خوبی در برابر ملوان به نمایش گذاشت و ۲-۱ برنده شد.

واقعیت این است که حریفانی چون آرمان گهر خطرناک تر از تیم های مدعی هستند به این خاطر که نه داعیه ی صعود دارند و نه خطر سقوط به دسته پایین تر را احساس می کنند. به همین خاطر بدون دغدغه خاطر به میدان می آیند و البته پیروزی در برابر تیم مدعی برای آنها ایجاد انگیزه می کند. شکست در برابر آرمان گهر یک درس خوب برای امیر خلیفه اصل و شاگردانش بود که از این پس باید تیم های اینچنینی را به اندازه تیم های مدعی سخت بگیرند و به دنبال بهترین نمایش برای رسیدن به سه امتیاز مسابقه باشند.

توقف مس کرمان در برابر نود ارومیه و هم چنین شکست بادران مقابل هوادار فرصت خوبی برای استقلال خوزستان بود تا جایگاه خود را در رده دوم جدول تثبیت و به صدرنشین نزدیک تر شود اما با شکستی که در برابر آرمان گهر داشت این موقعیت خوب را از دست داد. هر چند کماکان تیم دوم است با ۵ امتیاز کمتر نسبت به تیم اول و دو امتیاز بیشتر نسبت به تیم سوم؛ یعنی بادران.

تگ ها


فوتبال ایران استقلال خوزستان فوتبال