حریف استقلال از MLS آمریکا مهاجم میخرد

تیم الشرطه عراق در آستانه به خدمت گیری گلمین ریواس مهاجم سابق الهلال، الریان و دی سی یونایتد است....

به گزارش "ورزش سه"، خریدهای زمستانی الشرطه عراق تمامی ندارد و حالا به نقل از نواف الآسیوی خبرنگار مشهور عربستانی، این باشگاه برای تقویت خط حمله خود به دنبال به خدمت گیری مهاجم سابق تیم های الهلال، الاتحاد و الریان قطر است.


گلمین ریواس مهاجم ونزوئلایی که سابقه حضور در لیگ عربستان و قطر را دارد، پس از ۶ ماه حضور در تیم دی سی یونایتد در لیگ MLS آمریکا، از ابتدای سال نوی میلادی بدون تیم است و اکنون باشگاه الشرطه برای تقویت خط حمله خود در پی جذب این بازیکن است.


گلمین ریواس در سال ۲۰۱۵ پیراهن الاتحاد را بر تن کرد و با ۱۹ گل زده پس از عمر السومة در رده دوم برترین گلزنان عربستان قرار گرفت. او سپس راهی الشارجه امارات شد و در ۲۶ دیدار موفق شد ۱۳ گل برای این تیم به ثمر برساند. ریواس سپس دوباره به لیگ عربستان بازگشت و در ۴۱ بازی که برای الهلال انجام داد، ۱۳ گل به ثمر رساند.


این بازیکن که سابقه حضور در الریان را نیز دارد، با این تیم و در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف سایپا رفت و در جریان پیروزی ۳ بر یک این تیم مقابل شاگردان علی دایی، دو بار موفق به باز کردن دروازه نماینده ایران شد. بوستون ریور و آنکاراگوچو دیگر تیم هایی هستند که ریواس سابقه حضور در آنها را دارد.


الشرطه پیش از این عدی شهاب مدافع تیم الکرخ عراق، علی حصنی هافبک ملی پوش عراقی و دو مهاجم دیگر به نام های رافائل سیلوا لژیونر برزیلی و محمد داود مهاجم تیم ملی عراق را جذب کرده بودند و حالا گلمین ریواس می تواند پنجمین خرید زمستانی این تیم باشد. الشرطه در گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه است.

تگ ها


الشرطه عراق