حریف ایران با طرفداران پرشمار در جام جهانی 2018

پرتغال به عنوان قهرمان یورو 2016 در حالی به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی وارد جام جهانی 2018 می شود که یکی از ایرلاین های معروف و سرشناس این کشور در راستای حمایت از تیم ملی این کشور تصمیم گرفت طی یک ماه برگزاری رقابت های مرحله گروهی جام جهانی تعداد پروازهای روزانه خود به مسکو را هشت برابر کند ......

 پرتغال به عنوان قهرمان یورو 2016 در حالی به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی وارد جام جهانی 2018 می شود که یکی از ایرلاین های معروف و سرشناس این کشور در راستای حمایت از تیم ملی این کشور تصمیم گرفت طی یک ماه برگزاری رقابت های مرحله گروهی جام جهانی تعداد پروازهای روزانه خود به مسکو را هشت برابر کند.
بنا به اعلام سایت sabado پرتغال، هواپیمایی TAP این کشور تصمیم گرفته در راستای حمایت از قهرمان اروپا طی روزهای 9 ژوئن تا 19 ژوئیه تعداد پروازهای روزانه خود از لیسبون به مسکو را از یک پرواز به هشت پرواز افزایش دهد تا فوتبالدوستان پرتغالی مشکلی از بابت سفر به روسیه و تماشای جام جهانی به خصوص در بازی های پرتغال مقابل ایران، اسپانیا و مراکش نداشته باشند.
این سایت مدعی شد تا کنون بیشتر رزروهای صورت گرفته بعد از تصمیم این ایرلاین برای تماشای بازی پرتغال با ایران و کارلوس کی روش صورت گرفته ضمن این که جدال پرتغال با اسپانیا نیز با استقبال جالب توجهی در راه خرید بلیت سفر در روز بازی مواجه شده است.

تگ ها


جام جهانی 2018 فوتبال