حریف ایران یک هفته زودتر راهی بحرین می‌شود

تیم ملی فوتبال کامبوج برای انجام بازی‌های باقیمانده مرحله انتخابی جام جهانی یک هفته زودتر راهی بحرین خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کامبوج که برای زنده نگه داشتن امیدهایش برای صعود از این گروه و راهیابی به دور پایانی مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ باید در هر سه بازی پیش روی خود مقابل تیم‌های بحرین، ایران و عراق به پیروزی برسد، در اواخر ماه جاری میلادی (مِی) راهی بحرین خواهد شد.

فدراسیون فوتبال کامبوج هنوز خبر سفر زودهنگام تیم ملی این کشور به بحرین را اعلام نکرده است، اما براساس اعلام رسانه‌های کامبوجی، این باعث می‌شود تا بازیکنان کامبوج فرصت کافی برای تمرین و وفق دادن خود با شرایط آب و هوایی کشور بحرین را داشته باشند.

کامبوج در اولین بازی خود با از سرگیری بازی‌های گروه C در تاریخ سوم ژوئن (۱۳ خرداد) به مصاف بحرین خواهد رفت. آنها سپس در تاریخ ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) با عراق بازی خواهند کرد و چهار روز بعد (۲۱ خرداد) نیز به مصاف ایران می‌روند.

تیم ملی فوتبال ایران هم قرار است پس از برگزاری اردویی چهار روز در جزیره کیش، در تاریخ ۳۱ مِی (۱۰ خرداد) راهی کشور بحرین شود. شاگردان اسکوچیچ در چهار بازی باقیمانده خود باید به ترتیب به مصاف تیم‌های هنگ‌کنگ (۱۳ خرداد)، بحرین (۱۷ خرداد)، کامبوج (۲۱ خرداد) و عراق (۲۵ خرداد) بروند.

در حال حاضر عراق با ۱۱ امتیازی صدرنشین این گروه است، بحرین با ۹ امتیاز در رده دوم جای دارد، ایران با شش امتیاز و یک بازی کمتر در مکان سوم ایستاده و هنگ‌کنگ پنج امتیازی و کامبوج یک امتیازی هم در رده‌های چهارم و پنجم این گروه هستند.

تگ ها


تیم ملی کامبوج فوتبال ایران کامبوج فوتبال