حریف بارسلونا دیشب ۱۲ نفره بازی کرد! (عکس)

دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید مثل همیشه جنب و جوش فراوانی در کنار زمین داشت....

به گزارش "ورزش سه"، دیگو سیمئونه که حالا یک دهه است هدایت اتلتیکومادرید را به عهده دارد، طلسم ناکامی مقابل بارسلونا را نیز باطل کرده است. تیم تحت هدایت این سرمربی آرژانتینی همیشه در تقابل با بلوگرانا ناکام بود، اما در یکی دو سال اخیر شرایط متفاوت شده و آنها دیشب به راحتی موفق به غلبه بر یکی از دو رقیب مهم خود در راه تکرار قهرمانی لالیگا شدند.

اما تماشای این دیدار باعث شد دوباره فرصت دیدن رفتار خاص دیگو سیمئونه در کنار زمین را داشته باشیم. دیگو سیمئونه در تمام طول ۹۰ دقیقه پا به پای بازیکنان تیمش در کنار زمین تحرک داشته و بالا و پایین می پرید. شاید اگر یک دستگاه کالری سوز به دیگو سیمئونه وصل شود، متوجه شویم او نیز مانند یک بازیکن انرژی مصرف کرده و با حرکات خاص خود کاری می کند بازیکنان داخل زمین و البته هواداران با انرژی و روحیه بالاتری کار خود را انجام دهند.

حتی دیگو سیمئونه در اواخر مسابقه برای لحظاتی جریان مسابقه را کاملا رها کرده و به دنبال امر و نهی هواداران اتلتیکومادرید برای افزایش شدت تشویق بود. ال چولو به سمت تک تک سکوها اشاره کرده و از آنها می خواست در دقایق پایانی نیز شرایط را برای بارسلونا دشوار ساخته و فضای ورزشگاه را به سود اتلتیکومادرید رقم بزنند.

برتری ۰-۲ مقابل بلوگرانا و البته از دست دادن فرصت های فراوان گلزنی نشان داد اتلتیکومادرید حداقل در این مقطع از فصل از بخت بالاتری نسبت به این تیم برای فتح لالیگا برخوردار است. بعدها حتما در تاریخ عنوان خواهد شد که دیگو سیمئونه در دوران دشواری که رئال مادرید و بارسلونا اغلب در اوج قرار داشتند، دو بار موفق به فتح لالیگا شد و حالا او در مسیر سومین قهرمانی نیز قرار دارد.

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید بارسلونا