حریف تیم والیبال ایران وارد هفته چهارم تمرین می‌شود

حریف تیم ملی والیبال ایران در المپیک توکیو، وارد هفته چهارم تمرینات خود می‌شود....

بازیکنان لژیونر ونزوئلایی در حال حاضر به تیم‌های خود در خارج از کشور و بیشتر اروپا پیوسته‌اند و برخی که در تیم‌های داخلی ونزوئلا مشغول هستند پس از ۷ ماه از آغاز محدودیت‌های تمرینی، نخستین اردوی تیم ملی را در کاراکاس تشکیل داده‌اند.

چما کاراسو، کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال ونزوئلا در مورد از سرگیری اردوهای ملی گفت: حدود ۳ هفته است که تمرین می‌کنیم. بدنسازی و کار با توپ پس از یک وقفه طولانی ناشی از ویروس کرونا، بسیار سخت بود. البته ما هرگز والیبال باز کردن را فراموش نمی‌کنیم ولی زمان زیادی طول خواهید کشید تا به شرایط ۹ ماه قبل برگردیم. هنوز چند ماه به شروع المپیک مانده ولی بازگشت به تمرین برای ما قوت قلب بود.

هدف نخست فدراسیون والیبال ونزوئلا، جمع کردن بازیکنان ملی‌پوش، ارتقاء سطح آمادگی آنها و تبدیل شدن به یک تیم المپیکی است. ونزوئلا در سال ۲۰۰۸ با درخشش بازیکنانی مثل ارناردو گومس، دارمن والرا، لوئیس دیاس و ایوان مارکس برای اولین و آخرین بار در المپیک شرکت کرد.

پاسور تیم ملی ونزوئلا تصریح کرد: بعد از برگزاری نخستین اردو در کاراکاس، امیدوارم بتوانیم به خارج از کشور سفر کنیم و اردوهای برون مرزی داشته باشیم. به تجربه به ما ثابت شده اگر اردوهای خارج از کشور داشته باشیم، نتایج بهتری در تورنمت‌‌های پیش رو می‌گیریم.

تیم ملی ونزوئلا یکی از حریفان ایران در المپیک توکیوست.

تگ ها


والیبال