حریف رومانیایی استقلال را بیشتر بشناسید

استقلالی‌ها در دومین بازی دوستانه خود در اردوی ترکیه به مصاف حریفی از رومانی خواهند رفت....

به گزارش مدال، استقلال در بازی تدارکاتی خود در اردوی ترکیه روز سه‌شنبه به مصاف تیمی از سوپر لیگ رومانی می‌رود. اسپورتیو مونیسیال پولیتنسا (FC Politehnica Iași)که در برخی از سایت‌ها پلی یاش هم نوشته شده تیمی تازه تاسیس است که در سال 2010 تشکیل شده و از سال 2014  به لیگ یک رومانی آمده است.

آبی و سفیدپوشان که در آرم آنها تصویر 2 اسب  ایستاده دیده می‌شود، یک تیم متوسط رو به ضعیف در کشورشان هستند. آنها در پایان فصل بین رتبه‌های ششم تا دهم جدول قرار گرفته‌اند. اغلب بازیکنان  اسپورتیو مونیسیال اهل رومانی هستند اما چند بازیکن از کشورهای کیپ ورد، کامرون، غنا، اسپانیا، پرتغال، هلند، نروژ، اوگاندا، فرانسه و کنگو در این تیم توپ می‌زنند. این تیم در فصل 2016-2017 در مقدماتی لیگ اروپا حضور داشت که بعد از تساوی خانگی 2-2 و شکست خارج از خانه 2 بر یک برابر هایدوک اشپیلت کرواسی خیلی زود از این رقابت‌ها کنار رفت.

این تیم رومانیایی در اردوی زمستانی استقلال در تعطیلات نیم فصل هم در دیداری دوستانه به مصاف اسپرتیو مونیسیپال رومانی رفت و با نتیجه 2 بر 1 مغلوب شد. محسن کریمی تک گل استقلالی‌ها را در این بازی به ثمر رساند.

بیشتر بخوانید:
پیروزی پرگل استقلال در بازی تدارکاتی برابر هارتلند نیجریه

 

تگ ها


استقلال رومانی استقلال حریف رومانیایی بازی دوستانه استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال