حریف پرسپولیس با هواپیمای کویتی در جده/ بازگشت ژاوی به اردوی السد

صدرنشین لیگ ستارگان و یکی از رقیبان پرسپولیس در لیگ قهرمانان در اقدامی جالب با اجاره هواپیمای کویتی مشکل سفر مستقیم به جده را حل کرد....

صدرنشین لیگ ستارگان و یکی از رقیبان پرسپولیس در لیگ قهرمانان در اقدامی جالب با اجاره هواپیمای کویتی مشکل سفر مستقیم به جده را حل کرد.

به گزارش مدال،تنش های دیپلماتیک میان قطر و عربستان همچنان مانع پرواز مستقیم تیم های ورزشی دو کشور شده است. در شرایطی که السد باید در هفته اول به مصاف الاهلی در شهر جده می رفت سران این باشگاه متمول در تصمیمی جالب به حل این مشکل با اجاره یک هواپیمای کویتی پرداخت تا ستاره های السد مشکلی برای سفر طولانی مدت به عربستان نداشته باشند.
بنا به نوشته رسانه ها دوحه سران باشگاه السد طی توافقی با یکی از شرکت های خصوصی کویتی، جت اختصاصی برای سفر کاروان این باشگاه به شهر جده فراهم کردند تا السدی ها فردا ظهر به صورت مستقیم با پروازی غیر از پروازهای قطری سر از جده در بیاورند و برای بازی سه شنبه شب با الاهلی آماده شوند.نکته جالب در مورد السد که حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است،به بازگشت کاپیتان اسپانیایی این تیم بعد از هفته ها مصدومیت برمی گردد. ژاوی هرناندز در فاصله چند روز تا اولین بازی با الاهلی به تمرینات گروهی السد بازگشت تا اوسوالدو فریرا پرتغالی با خبر خوشحال کننده ای روبرو شود.

حریف پرسپولیس با هواپیمای کویتی در جده/ بازگشت ژاوی به اردوی السد