حساب‌های بانکی استقلال رفع توقیف می‌شود

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که حساب های این باشگاه در اسرع وقت رفع توقیف می شود....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی که داشت، با حکم دادگاه مبنی بر توقیف حساب هایش مواجه شد. پس از تغییرات مدیریتی که در سکان هدایت آبی ها رخ داد، حالا این مشکل حل شده است. رسانه رسمی آبی ها نیز این خبر را به صورت رسمی اعلام کرد.

در متن بیانیه استقلال آمده است: درحالیکه طبق حکم مرجع قضایی، مبالغ حساب‌های بانکی باشگاه استقلال مورد توقیف قرار گرفته بود، با مذاکرات فشرده یک تیم حقوقی مجرب از طرف باشگاه استقلال، سرانجام توافق مناسبی با طرف شکایت کننده صورت گرفت و یکی از شکایت‌های مهم مالی علیه این باشگاه برطرف شد.

پیرو صدور اجرائیه از شعبه چهارم اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی عدالت مبنی بر توقیف مبالغ حساب بانکی باشگاه تا سقف هفت میلیارد و نهصد میلیون تومان؛ امروز توافق‌نامه‌ای بین باشگاه استقلال و طرف شکایت کننده تنظیم و امضا شد.

به موجب این توافق، باشگاه استقلال موظف است طبق زمان‌های مشخص شده مبلغ مورد مطالبه آقای حمید احمدی را پرداخت نماید. همچنین طرف شکایت‌کننده به جهت حسن همکاری و حمایت از باشگاه استقلال موافقت کرد که در اسرع وقت درخواست فک بازداشت حساب بانکی باشگاه را به مرجع قضایی ارائه و مراتب را به باشگاه اعلام نماید.

تگ ها


استقلال تهران