حساب‌های فدراسیون همچنان مسدود است

خزانه‌دار فدراسیون فوتبال دلیل بسته‌ شدن حساب‌های این فدراسیون را بدهی ۶۵ میلیارد تومانی به اداره مالیات عنوان کرد و مدعی شد حساب‌های فدراسیون همچنان مسدود است....

به گزارش مدال، علی سلیمانی خزانه‌دار فدراسیون فوتبال، در خصوص اینکه ظاهرا حساب‌های فدراسیون فوتبال باز شده و مشکلات حل شده است گفت: حساب‌های فدراسیون همچنان مسدود است و خبر باز شدن حساب ها صحت ندارد.
وی در خصوص اینکه چرا فدراسیون با این مشکل مواجه شده است گفت:ما از سال 88 تا 95 رسیدگی مالیاتی شده‌ایم و با توجه به اینکه در آن سال‌ها اظهارنامه داده نشده نتوانستیم از قانوان معافیت مالیاتی فدراسیون فوتبال استفاده کنیم.
خزانه‌دار فدراسیون فوتبال تاکید کرد: مسدود شدن حساب‌ها به خاطر بدهی 65 میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال است.البته سازمان لیگ وضعیتی متفاوت دارد چون آنها طی سال‌های اخیر اظهارنامه ارائه کرده اند و یک اختلاف حدودا 200 میلیون تومانی دارند که آن هم حل می‌شود اما اختلاف سنگین فدراسیون باید مرتفع شود.
سلیمانی تاکید کرد: وزیر ورزش و جوانان مکاتبه‌ای با وزیر اقتصاد برای حل مشکل مالیات فدراسیون‌ها انجام داده که البته این مشکل تنها برای فدراسیون فوتبال نبوده است.بعد از این نامه بود که وزیر اقتصاد دستور داد عملیات مالیاتی فدراسیون‌ها اجرایی نشود تا در هیات 251 مکرر بررسی شود اما متاسفانه اداره مالیات عملیات اجرایی را آغاز کرد.
وی ادامه داد: ما از اداره مالیات خواسته ایم اجازه بدهند ما فعالیت‌های بانکی مان را انجام دهیم و بعد از صدور رای توسط هیات 251 مکرر یا عملیات پرداخت پول آغاز شود یا معافیت مالیاتی فدراسیون پیگیری شود که متاسفانه فعلا حق استفاده از حساب‌ها را نداریم.

بیشتر بخوانید:

خبر عجیب و غریب؛ سازمان لیگ منحل می‌شود؟!

 

 

تگ ها


فدراسیون فوتبال ایران حساب فدراسیون فوتبال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال