حساب ویژه پوچتینو روی پدیده سابق بارسلونا

ژاوی سیمونز پدیده هلندی سابق بارسلونا خیلی زود توانسته مائوریسیو پوچتینو را به خود علاقه مند کند....

به گزارش "ورزش سه"، مائوریسیو پوچتینو به تازگی جانشین توماس توخل روی نیمکت پاری سن ژرمن شده و از دو بازی اول خود توانسته ۴ امتیاز برای پاریسی ها بگیرد. 

پی اس جی ابتدا در زمین سنت اتین با تساوی ۱-۱ متوقف شد اما دو روز پیش توانست برست را در یک بازی خانگی با سه گل در هم بکوبد. در هر دو فهرست پی اس جی مائوریسیو پوچتینو از ژاوی سیمونز ۱۷ ساله دعوت کرده است. پدیده هلندی محصول آکادمی لاماسیا بارسلونا که تابستان ۲۰۱۹ به پی اس جی پیوست.

سیمونز یکی از بهترین های لاماسیا بود اما در نهایت حاضر به تمدید قرارداد با بارسا نشد و به جمع پاریسی ها پیوست. او در تمرینات پیش فصل پی اس جی حاضر بود و در دوران توخل دو بار هم در فهرست ۲۱ نفره قرار گرفت ولی فرصت بازی پیدا نکرد.

سیمونز در فهرست ۲۱ نفره دو بازی اخیر پی اس جی تحت نظر پوچتینو هم حضور داشته ولی به میدان نرفت هرچند به نظر می رسد سرمربی آرژانتینی به زودی او را در ترکیب قرار خواهد داد چرا که گفته می شود به وی اعتقاد زیادی دارد.

سیمونز قرار بود روزی ستاره بزگ بارسلونا شد اما مقصدی دیگر را برای خود انتخاب کرد. به نظر با انتخاب پوچتینو به عنوان سرمربی جدید پی اس جی، او حالا مسیر برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم را هموارتر می بیند.

تگ ها


موریسیو پوچتینو پاری سن ژرمن بارسلونا تاتنهام