حسرت برد در آزادی برای فولاد شش ساله شد

شاگردان نکونام بازهم در پیروزی برابر پرسپولیس ناموفق بودند تا همچنان طلسم پیروز نشدن برابر سرخ‌پوشان برای فولاد ادامه دار باشد....

به گزارش "ورزش سه" اشتباهات بحث برانگیز سوشا مکانی و محسن بنگر در دیدار برابر فولاد ورزشگاه آزادی، هنوز از ذهن هواداران پرسپولیس پاک نشده است؛ اشتباهی که منجر شد تا گل به خودی سریع وارد دروازه سرخ‌پوشان شود و آن بازی سرانجام‌اش با شکست سرخ‌ها به اتمام رسید. از آن دیدار تا امروز حدود پنج سال می‌گذرد و شاگردان نکو امیدوار بودند تا امشب بتوانند این طلسم پنج ساله پیروز نشدن برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را به اتمام برسانند.

اما سیامک نعمتی با یک شوت زیبا که البته در میانه راه به مدافع فولاد برخورد کرد گل سه امتیازی پرسپولیس را زد تا شاگردان یحیی به برد اقتصادی دیگری برسند؛ البته آن‌ها فرصت افزایش تعداد گل‌های خود را هم داشتند اما احسان مرادیان گلر فولاد نگذاشت توپ وارد دروازه تیمش شود تا با شکستی حداقلی به اهواز سفر کنند.

شکست امشب باعث شد تا طلسم نبردن‌های فولادی‌ها در آزادی به شش سال ادامه پیدا کند و باید دید سرانجام چه وقت این طلسم مقابل پرسپولیس شکسته خواهد شد.

تگ ها


فولاد خوزستان