حسرت بیش از پیش بارسلونا برای از دست دادن آلکاسر

......

 

ستاره سابق بارسا که قرضی به دورتموند پیوسته، همچنان روی دور گلزنی قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، آلکاسر تابستان 2016 در انتقالی پرحرف و حدیث، والنسیا را به مقصد بارسا ترک کرد اما نه در دوران انریکه و نه با والورده نتوانست شایستگی هایش را اثبات کند و چندی پیش به صورت قرضی راهی دورتموند شد. درخشش او در همین مدت اندک باورنکردنی بوده است. گفته می شود که دورتموند قصد دارد با پرداخت 23 میلیون یورو، انتقال آلکاسر را دائمی کند.

او در 171 دقیقه توانسته 7 گل برای دورتموند به ثمر برساند و در 106 دقیقه بازی برای اسپانیا نیز زننده سه گل بوده است. 277 دقیقه 10 گل و جالب تر اینکه هر 10 ضربه در چارچوب او راهی دروازه شده است!

 

او که برای بازی دوستانه اسپانیا برابر ولز بار دیگر به تیم ملی دعوت شد، توانست دبل کند و شب گذشته از دقیقه 57 بازی اسپانیا-انگلیس، در شرایطی که لاروخا با سه گل عقب بود، به جای آسپاس وارد میدان شد و یک دقیقه بعد توانست گلزنی کند. از آن پس بود که اسپانیا به جبران امیدوار شد؛ هرچند که در نهایت 2-3 شکست خورد.

 

روند فوق العاده آلکاسر حالا مسئولان بارسا را بیشتر به این فکر واداشته است که چرا به سادگی اجازه جدایی به این بازیکن دادند؛ در حالی که آبی و اناری ها فصل جاری حداقل در لالیگا به مشکلات گلزنی برخورد کرده اند.

 

تگ ها


پاکو آلکاسر بارسلونا لالیگا فوتبال