حسرت کومان؛حیف که این ستاره یووه در بارسا نیست

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا، تمجید ویژه‌ای از ستاره یوونتوس یعنی ماتیاس دی لیخت انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از ارائه نمایش های درخشان ماتیاس دی لیخت در ترکیب آژاکس بود که این مدافع هلندی مورد توجه بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی قرار گرفت. حتی در مقطعی گفته شد که او در آستانه انتقال به بارسلونا قرار دارد اما مدافع هلندی در چرخشی جالب توجه یوونتوس را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

دی لیخت یکی از بازیکنان محبوب سرمربی کنونی بارسلونا یعنی رونالد کومان به حساب می‌آید. در واقع زمانی که کومان هدایت تیم ملی هلند را برعهده داشت، دی لیخت یکی از بازیکنان بی جانشین تیمش به حساب می آمد. سرمربی بارسا حالا در آستانه دیدار برابر یوونتوس به تمجید از هموطنش پرداخته است.

کومان درباره دی لیخت گفت: " من به خوبی دی لیخت می شناسم. او حتی اگر هنوز هم جوان باشد اما بسیار با تجربه است. او می‌تواند حتی بهترین بازیکن جهان شود و از نظر شخصی نیز انسان بسیار خوبی است. او می‌خواهد هر روز پیشرفت کند و حیف که به جای بارسلونا در یوونتوس حضور دارد. حتی اگر اتفاقی قبل از آمدن من به اینجا رخ می‌داد."

کومان همچنین درباره نتایج پرفراز و نشیب بارسلونا در لالیگا و شکست این تیم مقابل کادیز گفت: " همیشه مسئولیت به عهده مربی است چرا که او کسی است که تیم را درون زمین قرار می دهد و تغییرات را ایجاد می‌کند. بنابراین بیشترین مسئولیت به عهده سرمربی است."

تگ ها


رونالد کومان ماتیاس دی لیخت بارسلونا یوونتوس