حسنی‌پور: غایبین در اردوی بعد اضافه می‌شوند

مربی تیم ملی کاراته گفت: به دلیل آنکه تست کرونا از همه نفرات حاضر در اردو گرفته شده، امکان اضافه شدن نفرات جدید وجود ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سعید حسنی پور گفت: پس از آنکه روز گذشته اعلام شد تست کرونای همه اعضای تیم به همراه کادر فنی منفی بوده است، از صبح امروز تمرینات در دو بخش فنی و بدنسازی آغاز و در ابتدا هم تست آمادگی جسمانی ملی پوشان گرفته شد.

وی در مورد مذاکره با فدراسیون قایقرانی هم گفت: فدراسیون کاراته پیش از این کارهای لازم را انجام داده بود و من به همراه دکتر خواجوی برای هماهنگی زمان‌های تمرین به دیدار رئیس فدراسیون رفتیم. امکانات بسیار خوبی در سالن بدنسازی این فدراسیون وجود دارد که در ساعاتی به صورت اختصاصی در اختیار ما قرار می‌گیرد.

مربی تیم ملی ادامه داد: فدراسیون کاراته وسایل بهداشتی در اختیار قرار داده و قبل و بعد از شروع تمرینات کلیه وسایل و لوازم مورد استفاده به دقت ضدعفونی می‌شود و خدا را شکر مشکلی از این بابت نداریم. ضمن اینکه با انتخاب هتل المپیک به عنوان محل اسکان و شرایط مناسب ورزشگاه آزادی، در کل اعضای تیم امکانات خوبی برای انجام تمرینات در اختیار دارند.

حسنی پور در پایان در خصوص غیبت سیابری و اباذری گفت: این دو کاراته کا با هماهنگی کادر فنی در اردو حضور ندارد و به دلیل آنکه از نفرات حاضر تست کرونا گرفته شده، امکان اضافه شدن نفرات جدید را نداریم و این اردو با همین چهار نفر ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

تست کرونای کاراته‌کاها منفی شد/ تمرینات از شنبه آغاز می شود

اعلام آمادگی ۶۰ تیم برای حضور در لیگ‌های کاراته کشور

 

 

تگ ها


کاراته