حسن آذرنیا: پنالتی پرسپولیس درست نبود

آذرنیا می‌گوید که به نظر او صحنه پنالتی پرسپولیس درست نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسن آذرنیا مدیرعامل تیم ماشین سازی تبریز درخصوص شایعه دعوت از مرادی به کمیته انضباطی گفت: آقای بابک مرادی روز گذشته در دقیقه ۶۰ بعد از تعویض یک مقدار ناراحت بود و روی نیمکت هم به بطری ضربه زد و از طرف مهاجری و آقای علوی ابلاغ شد که فعلا در تمرینات حضور پیدا نکند. ما منتظر این هستیم که گزارش مربوطه به ما برسد اما او به کمیته انضباطی دعوت نشده و فعلا صحبت مختصری را انجام دادیم.

او درباره تصمیم احتمالی ماشین سازی هم گفت: عرض کنم که این را باید بنشینیم صحبت کنیم که هم اصول رعایت شود و هم لطمه ای به تیم زده نشود و تصمیمی بگیریم که منطقی باشد و مبنای واقعیت را داشته باشد. اما چون این تصمیم از طرف آقای مهاجری گرفته شده، تصمیم آقای سرمربی برای ما بسیار مهم است. بابک یکی از بهترین بازیکنان ماست و از نظر اخلاقی و فنی جایگاه خوبی دارد، اینجا خیلی زحمت کشیده و ما نمی خواهیم او اذیت شود اما اصول باید طوری باشد که قوانین رعایت شوند و کل تیم باید در اختیار سرمربی و گوش به فرمان او باشند و بابک خودش هم این را می‌داند اما این که می گویند جلسه کمیته انضباطی است، درست نیست. 

آذرنیا در مورد نتایج ضعیف ماشین سازی هم عنوان کرد: تلاش ما این است که بعد از تغییر و تحولات نیمکت و همچنین وجود ویروس کرونا که کل جهان را تحت تاثیر قرار داده، تیممان نتایج بهتری بگیرد. در این مدت ما نتوانستیم در این ۲-۳ ماه تمرین خوبی کنیم و بازیکنان هم تمرین فردی انجام دادند. اعتقاد من این است که تیم ما حتما شرایط خوبی خواهد داشت، آقای مهاجری ۲ هفته است که آمده و شب بازی مسجدسلیمان به تیم ما ملحق شد. او کم کم به شناخت می‌رسد و مطمئن باشید در آینده نتایج بهتری کسب خواهیم کرد. تیم ما عملکرد خوبی داشتند و مربی ما کارهایی را در این مدت انجام داده و در آینده هم تلاش خود را خواهد کرد.

مدیرعامل ماشین سازی درباره صحنه پنالتی پرسپولیس هم گفت: به نظر من پنالتی نبود اما من نمی‌خواهم اظهار نظر داوری انجام دهم. من آن صحنه مشکوک به پنالتی برای خودمان را ندیدم چون خیلی استرس داشتم و بازهم به کارشناسان می‌سپارم. فکر می‌کنم در صحنه پنالتی پرسپولیس، علی علیپور با اولین ضربه اتابک زارعی روی زمین افتاد و پنالتی گرفت که درست نبود. 

آذرنیا درخصوص ادامه فصل نیز عنوان کرد: امیدوارم بازی با ذوب آهن عملکرد خوبی داشته باشیم ما دیروز اولین باری بود که تیم ما بدون مشکلات مصدومیت و محرومیت و کرونا به میدان رفتیم و شکی ندارم که تیم ما عملکرد بهتری خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

توکلی: پنالتی پرسپولیس درست بود

کلین شیت رادو با صفر موقعیت ماشین سازی!

 

 

تگ ها


ماشین سازی تبریز حسن آذرنیا فوتبال ایران پرسپولیس ماشین سازی ماشین سازی-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال