حسن روشن: هیچ وقت علیه استقلال حرف نزدم

حسن روشن در خصوص صحبت هایی که از سوی او علیه استقلال در فضای مجازی انتشار پیدا کرده اظهار داشت: بنده کوچک ترین صحبتی علیه استقلال انجام نداده ام و حرف هایی که از زبان بنده پخش شده از سوی دشمنانم است که می خواهند من را مقابل هواداران استقلال قرار دهند ......

حسن روشن در خصوص صحبت هایی که از سوی او علیه استقلال در فضای مجازی انتشار پیدا کرده اظهار داشت: بنده کوچک ترین صحبتی علیه استقلال انجام نداده ام و حرف هایی که از زبان بنده پخش شده از سوی دشمنانم است که می خواهند من را مقابل هواداران استقلال قرار دهند.

به گزارش مدال، وی در ادامه افزود: خیلی مواقع انتقاد کردم که انتقادهایم فقط از سر دلسوزی به تیم بوده نه دشمنی با کسی. انتقاد می کنم اما هیچ وقت علیه استقلال حرفی نمی‌زنم که یک عده سو استفاده کنند. بحث انتقاد با تخریب کاملا متفاوت است و من اگر حرفی می زنم از سر دلسوزی است چرا که دلم برای هواداران استقلال که با شکست های این تیم خون دل می خورند، می‌سوزد.

پیشکسوت استقلال در ادامه افزود: باشگاه استقلال همیشه مایه افتخار فوتبال ایران بوده و هست. اما متاسفانه در حال حاضر بضاعت فوتبال ما پایین است و همین مسئله سبب شده تیم های دیگر در مسابقات آسیایی بهتر عمل کنند.

اگر از ریشه فوتبال ایران درست عمل می کرد امروز تیم های ایرانی در آسیا مدعی تر بودند.خیلی از مشکلات ما به مدیریت غلط در فوتبال بر می گردد و همین مسئله سبب شده تا نتوانیم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

روشن در پایان اعلام کرد: افتخارات استقلال را نمی توان از این باشگاه گرفت اما قطعا باید برنامه ریزی درست تری کرد تا افتخارات جدیدی به افتخارات این باشگاه اضافه شود.

تگ ها


استقلال فوتبال